Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д. Снєгирьов   АТО   ГІ Права Справа   Калинове   Первомайськ   припинення вогню   склад боєприпасів   Росія   ОТГ Луганськ

Бойовики "ЛНР" обживаються в "Росії"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Примітно, що саме на цьому напрямку за останню добу було зафіксовано два ворожих обстріли.

Бойовики ''ЛНР'' обживаються в ''Росії''
Бойовики так званої "ЛНР" використовують режим припинення вогню для перегрупування живої сили і техніки поблизу лінії розмежування.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" 06 вересня в с. Калинове бойовики розвантажували автомобілі з боєприпасами для ствольної артилерії і мінометів. У підвалах колишньої контори радгоспу "Росія", яка розташована в самому центрі с. Калинове, бойовики обладнали склади з боєприпасами.

Втім, це не перший випадок, коли бойовики розміщують військову інфраструктуру і техніку в центрах населених пунктів. З 2014 року в м. Первомайськ на території РЕС, яка розташована на вул.Щорса, бойовиками були обладнані артилерійські склади і місця базування важкої техніки.

С.Калинове розташовано в 4-х км від станції Теплогірськ (м Ірміно) і в 10 км від станції Стаханов (м Алмазна). На захід від селища проходить так звана лінія розмежування сил на Донбасі

Примітно, що саме на цьому напрямку за останню добу було зафіксовано два ворожих обстріли.

За інформацією прес-офіцера ОТГ "Луганськ" В.Шевченко перший обстріл по позиціях сил АТО в районі Попасної стався о 22.11. Другий обстріл був зафіксований також в районі Попасної. Бойовики зі стрілецької зброї відкрили вогонь о 22.50.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua