Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   військовий переворот   силовий захват   Ощадбанк   пограбування інкасаторів   Азов   Черкас арештований   затриманий   Ігор Михайленко   Ігор Княжанський   Душман   Андрій Білецький   Арсен Аваков   Олександр Турчинов   Сергій Пашинський   Ігор Луценко   Сергій Лещенко   СБУ   Дн

Командир "Азову" фігурує у справі про пограбування інкасаторів

Woolf | 11.08.2016 18:26

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Співробітниками СБУ був затриманий нинішній командир полку "Азов" Ігор Михайленко (позивний "Черкас"). Між владними групами йдуть серйозні перемовини.

Командир ''Азову'' фігурує у справі про пограбування інкасаторів
За інформацією з інсайдерських джерел, близько двох тижнів тому співробітниками СБУ був затриманий нинішній командир полку "Азов" Ігор Михайленко (позивний "Черкас"). Знаходиться він в даний момент під вартою чи ні – не повідомляється. Але достовірно відомо, що ім'я Михайленка фігурує саме в кримінальному провадженні щодо збройного пограбування інкасаторів "Ощадбанку" в Запорізькій області 15 липня поточного року.

Нагадаю, що за декілька днів після пограбування Служба безпеки України офіційно заявила, що нападники на інкасаторів в Запорізькій області служили в добровольчих батальйонах і мінімум з лютого цього року нападали на банківські відділення. Раніше прокурор Запорізької області Олександр Шацький заявив, що грабіжниками були саме члени полку "Азов".

Також народний депутат і колишній комбат "Азова" Андрій Білецький в своєму коментарю ЗМІ визнав, що один з бандитів насправді був з цього полку, назвав його "паршивою вівцею" та пообіцяв "зробити все, щоб докопатися до суті в цій історії".

Таким чином, не дивно, що зараз інформація про затримання "Черкаса" приховується від громадськості. Тому що Ігор Михайленко завжди був чоловіком з найближчого оточення нардепа Білецького і пересічною "паршивою вівцею" його аж ніяк не назвеш. Свого часу само призначення юнака віком 20 років з гачком, тракториста за фахом, на таку високу посаду викликало обурення багатьох з ветеранів "Азову". Ходять вперті чутки, що Білецький завжди дуже боявся конкуренції, а тому цілеспрямовано оточував себе людьми, яке апріорі програвали йому за всіма особистісними показниками.

Показово, що паралельно із затриманням Черкаса ряди "азовців" начебто покинув чоловік, що стояв разом з Білецьким у самих витоків заснування тоді ще добровольчого батальйону, колишній командир танкового батальйону полку "Азов", ветеран війни в Афгані, Ігор Княжанський (позивний "Душман").

Мої співрозмовники, які побажали залишитися невідомими, стверджують, що зараз Білецький активно "зливає" людей з власного оточення в обмін на те, щоб в найближчому майбутньому не чіпали його самого. Нещодавно нардеп публічно наголосив, що протягом останніх місяців пройшло більше 10 перевірок полку "Азов". Мовляв, щодня в розташуванні частини присутні офіцери військової контррозвідки СБУ.

Не секрет, що полк "Азов" є предметом особливої гордості міністра МВС й найбільшою силовою опорою владного політично-фінасового угруповання Турчинова, Авакова, Пашинського. На тлі заяв про можливий силовий переворот в країні, які лунають дедалі частіше, пильна увага до полку Нацгвардії з боку підконтрольних президенту Порошенку СБУ та прокуратури, дуже легко пояснюється. Як і нещодавні обшукі в полку поліції особливого призначення "Дніпро-1".

Нагадаю, що про вірогідність військового перевороту в Україні на користь политиків найвищого ешелону й з допомогою саме офиційних озброєнних структур заявляв народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко. В свою чергу, нардеп з БПП Сергій Лещенко навіть називав навіть прізвіще того, хто хоче цим скористатися – Арсена Авакова.

Показово, що при цьому до цих пір ніде не чутно криків про політичні переслідування добровольців "Азову" – як це зазвичай буває в тих випадках, коли правоохоронці намагаються за будь-яку ціну зберегти "честь мундира". Це може відбуватися з декількох причин.

По-перше, якщо у правоохоронців є всі обставини, щоб підозрювати в скоєнні пограбування саме "азовців". По-друге, незалежно від цього, між владними групами йдуть серйозні перемовини. По-трете, цілком можливо, що вище означену кримінальну справу намагаються просто спустити на гальмах – щоб уникнути глобального скандалу. Саме тому, я вважаю, що своєчасне оприлюднення відомої мені інформації має великий суспільний інтерес.

Артем ФУРМАНЮК

Джерело: http://resonance.in.ua/artem-furmanyuk-hto-i-yak-znishhiv-lisnika/


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua