Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ДАЇ. ПОЛІЦІЯ. Кіровоград. Побиття водіїв

А поліцейські хто в Кіровограді?

Василь Чорний | 5.07.2016 09:34

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Таке питання виникає не з простої цікавості, або просто за так. Офіційно з 7 листопада минулого року все що було міліцією стало поліцією. Всі знають, що до патрульної поліції йде нібито ретельний відбір. А що з тими хто залишився? Чи "зарахували" їм минулі гріхи?

А поліцейські хто в Кіровограді?
Таке питання виникає не з простої цікавості, або просто за так. Офіційно з 7 листопада минулого року все що було міліцією стало поліцією. Всі знають, що до патрульної поліції йде нібито ретельний відбір. А що з тими хто залишився? Чи "зарахували" їм минулі гріхи? Хто пішов з міліції в Кіровограді останнім часом? Про те що залишилися найкращі є великий сумнів. Про це свідчить історія річної давнини.

Рівно рік тому два екіпажі даїшників зупинили за розв'язкою при в'їзді в місто водія "Жигулів" Андріана Безлатнього. На його запитання про причину зупинки та прохання представитись була неадекватна реакція, на зразок – "що дуже грамотний" та наступне руко та ногоприкладство. В підсумку водій, який до речі? є теж працівником системи МВС, потрапив до лікарні з травмами середньої тяжкості. Частину відео з місця події міліцією було знищено.

ЗМІ неодноразово відреагувало на це свавілля міліціонерів кілька разів протягом наступного місяця після події, а прокуратурою було порушено кримінальне провадження проти "героїв в мундирах ДАЇ" за статтею про перевищення службових повноваження та нанесення ушкоджень середньої тяжкості. Реакція самої міліції була іншою. Проти потерпілого, який нібито один напав на 3-4 міліціонерів та наніс їм "тяжкі травми" порушили зустрічне кримінальне провадження та повідомили про це за місцем служби. Але нічого не довівши проти потерпілого кримінальне провадження було закрите через відсутність складу злочину.

Що маємо на сьогодні рік поспіль? За даними журналістів з достовірних джерел всі даїшники і досі працюють вже в новій поліції, а справа проти них хоча нібито і не закрита, але до суду не потрапила. Імена трьох з чотирьох відомі: старший лейтенант Сторожук, прапорщик Мельниченко, сержант Гололобов. Останнього з чотирьох знайти мабуть теж не важко.

Тож де люстрація у новій поліції? Хто дасть відповідь на це питання? Данні про публікації в мережі Інтернет наведені далі: http://tsn.ua/ukrayina/skandal-u-kirovogradi-pislya-spilkuvannya-z-dayivcyami-pobitiy-vodiy-opinivsya-v-likarni-428720.html

http://wikileaks-news.at.ua/publ/milicija_pislja_pobittja_vodija_znishhila_dokazi_svoeji_vini_video/1-1-0-22

http://wikileaks-news.at.ua/publ/pane_avakov_dlja_kirovogradskogo_daji_zakoni_ne_pisani/1-1-0-20

http://wikileaks-news.at.ua/publ/daishniki_jaki_vtrokh_pobili_kirovogradcja_dosi_pracjujut/1-1-0-29

http://kir-kray.do.am/publ/3-1-0-2121

http://kir-kray.do.am/publ/3-1-0-2140

http://h.ua/story/418716/

http://h.ua/story/418892/

http://h.ua/story/419343/

http://zlatopil.com.ua/investigation/item/4446-daishnyky-iaki-vtrokh-pobyly-kirovohradtsia-dosi-pratsiuiut

Здається було щось і в друкованих ЗМІ. До потерпілого в лікарні зверталися телеканал 1+1, газета "Кіровоградська правда", сайт "Златопіль" та інші.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua