Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Євген Марчук: "крок за кроком терпляче відвойовувати своє"

Ігор Бурдяк | 20.06.2016 18:28

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Кажуть, Росія буде пробивати коридор на Крим. Вже не проб'є. Ми вже зробили стільки і такого, що вже не проб'є, або покладе там пів мільйона солдат.

Є і друга сторона, неможливо і тільки дипломатичним шляхом вирішити. Я інколи чую, що воєнного вирішення немає. Немає, але не можна про це говорити, я особисто ніколи так не кажу і радив би всім іншим не казати, тому що немає дипломатичного рішення, немає воєнного рішення є комплексне вирішення. І намагання вирішити дипломатичним шляхом, але і дійсно могутня армія. Кажуть, Росія буде пробивати коридор на Крим. Вже не проб'є. Ми вже зробили стільки і такого, що вже не проб'є, або покладе там пів мільйона солдат.

Найскладніше для громадської думки сприйняття того, що треба вже керуватися підходами не "все і негайно" і не "все або нічого", а крок за кроком терпляче відвойовувати своє. В політичному, територіальному, військовому, і є реальні підстави, що це можна вирішити.

Якщо ми будемо вести себе грамотно і по відношенню до наших партнерів міжнародної коаліції, і в себе вдома наведемо порядок, і Збройні сили будемо накачувати тим, що їм потрібно, дипломатія буде могутня, питання можна вирішити. Не місяць і не рік, це швидко не вирішиться, але я переконаний, що Україна стовідсотково вийде на вирішення проблеми.Можливо якийсь компроміс не дуже приємний. Всі конфлікти, їх в світі було 220, ми вивчали за допомогою Ради безпеки ООН, з жодного не вийшли із стовідсотковим задоволенням всіх сторін. Хтось в чомусь мав іти на компроміс. Є речі, в яких ми не можемо іти на компроміс: територія, суверенітет, статус – тут компромісу не може бути, але можуть бути компроміси тактичного характеру. А це вже нудна нервова рутина з руганню, хитрощами. Це робота.

Джерело


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua