Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Перейменування. Кіровоград. Пята колона

Чи варто підігравати Москві?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Вимальовується ситуація, яка може бути використана московською пропагандою в рамках гібридної війни проти України. Подія може відбутися під стінами Верховної Ради України 2 червня 2016 року.

 Чи варто підігравати Москві?
Вимальовується ситуація, яка може бути використана московською пропагандою в рамках гібридної війни проти України. Подія може відбутися під стінами Верховної Ради України 2 червня 2016 року. В цей день у порядку денному ВР за чутками заплановане голосування про перейменування Кіровограда на місто Кропивницький. До того по таким "парламентським чуткам" під телекамери українських, а особливо проросійських та російських електронних ЗМІ вже двічі 28 лютого та 12 травня виїжджали кіровоградські "гурти єлисаветградців" під стіни парламенту. Голосування не було, але струс повітря перед телекамерами здійняли помітний. Цю помітність узгоджено організували промосковські провокатори разом з відповідними, згаданими вище, ЗМІ. Заплановані, організовані і спровоковані акції, на думку ляльковолів, вдалися. Вдалися, бо в Москві наперебій з ентузіазмом заговорили про можливий новий виток "параду українських суверенітетів".

І от 2 червня московським політтехнологам знову випадає нагода себе показати, бо в Кіровограді готується виїзд не лише того кого в місті умовно охрестили "сєпарами" і опонентів п'ятої колони. Тут вже може випасти нібито сама собою нагода навіть спровокувати додатковий конфлікт віч на віч. Все може вийти, бо український бік, який збирається під стінами Верховної Ради, очолюватиме один з самих палких патріотів. Кращого запалу для промосковської провокації і не треба бажати. До такого запального фітіля додатком може бути група підтримки з учасників АТО. Так що під Верховною Радою може бути для московських політтехнологів є нагода розіграти цікаву виставу під неприховані камери телебачення.

Прикро, що так звані заводчани вкладають гроші в завіз до Києва політичних гастролерів, в опитування, мітинги, сотні бігбордів. А от на щось інше і розумне, включно з своєчасною виплатою зарплати або її справедливим підвищенням не вистачає коштів. От і їздять підневільні працівники панів виробничників в робочий час на "політичні екскурсії" до столиці. Не до виробництва сівалок, енергоблоків та іншої продукції для України нині кіровоградським підприємцям нетрадиційної промосковської орієнтації.

Тож, здається, може вийти напричуд вдала вистава за московським сценарієм і режисурою на вулиці Грушевського. Але буде смішно, коли знову гроші підуть на вітер, а не в асфальт кіровоградських доріг, і місто ще залишиться на кілька тижнів звичним совковим Кіровоградом, бо руки у народних обранців не дійдуть до очікуваного голосування. Тоді дія "єлисаветградської вистави" продовжиться ще на невизначений час і провокатори ще зароблять трохи грошенят, дай Бог щоб не на ремонт пошкодженої зовнішності, про яку вони забувають ідучи в "бій за місто святої Єлісавети". А чи варто так далеко їхати на Київ, щоб тупо підіграти Москві?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua