Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кіровоград. Пята колона. Перейменування

На Вас очікує "неприхована камера"...

Василь Чорний | 31.05.2016 11:35

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Саме така ситуація моделюється московською пропагандою в "скромних рамках" гібридної війни проти України. Мова йде про очікуваний супровід подій під Верховною Радою України 2 червня 2016 року.

 На Вас очікує ''неприхована камера''...
Саме така ситуація моделюється московською пропагандою в "скромних рамках" гібридної війни проти України. Мова йде про очікуваний супровід подій під Верховною Радою України 2 червня 2016 року. В цей день у порядку денному ВР нібито заплановане голосування про перейменування Кіровограда на місто Кропивницький. До того по таким "парламентським чуткам" під телекамери українських, а особливо проросійських та російських електронних ЗМІ 28 лютого та 12 травня вже виїжджали "гурти від п'ятої колони Кремля" під стіни парламенту. Голосування не було, але "шарварок кацапи разом з зомбованими хохлами здійняли помітний. Цю помітність узгоджено організував промосковські провокатори разом з відповідними, згаданими вище, ЗМІ. Заплановані, організовані і спровоковані акції, на думку ляльководів, вдалися. Вдалися, бо в Москві "в захльоб" з ентузіазмом заговорили про можливий новий виток "параду українських суверенітетів".

Але 2 червня московським ляльководам випадає "нова оказія" – в Кіровограді готується виїзд і опонентів п'ятої колони. Тут вже може випасти нібито сама собою нагода навіть зіштовхнути лоб в лоб опонентів. Все може вийти, бо український бік, який збирається під стінами Верховної Ради, очолюватиме палкий та азартний патріот Ігор Козуб. Кращого запалу для промосковської провокації і не треба, хоча в народі і побутує думка, що ворожим провокаторам не гріх і пику натовкти, але ж...

Стосовно пана Козуба, то його вже не один раз вдавалося вивести з рівноваги. Було це в грудні, і 9 березня, і дуже тішилися провокатори пишучи заяви в правоохоронні органи. До такого запального фітіля, як Ігор Козуб під стать і група підтримки з учасників АТО. Так що під Верховною Радою може бути Для московських політтехнологів є нагода розіграти цікаву виставу під неприховані камери телебачення.

Прикро, що так звані заводчани вкладають гроші в завіз до Києва політичних гастролерів, в опитування, мітинги, сотні бігбордів. А от на щось інше і розумне, включно з своєчасною виплатою зарплати або її справедливим підвищенням не вистачає коштів. От і їздять працівники панів Бахмача та Штутмана в робочий час на "політичні екскурсії" до столиці. Не до виробництва сівалок та енергоблоків нині кіровоградським підприємцям нетрадиційної промосковської орієнтації, бо сниться їм сон про "славне місто Єлисаветград" навіяний брехнею московських попів. А чи не останні і грішми підігрівають "справу святої Єлисавети"? Принаймні чутки про це гуляють містом, це не дивно при вигляді великої кількості слини з ротів різних Стрижакових, Макієнків, Токаревих та їм подібних. Саме їм, здається, і можуть потовкти зовнішність запальні українські хлопці, для яких ці проплачені та зомбовані і "червону ганчірку" для збудження приготували у вигляді плакатику "Кропивницький – нарушеніє прав чєловєка". Чи не московські попи їм начірікали, що саме вони є люди в місті, а інші то щось неправильне і незрозуміле?

Тож, здається, може вийти вистава за московським сценарієм і режисурою на вулиці Грушевського. Але буде ще смішніше, коли знову гроші на вітер, а не в асфальт кіровоградських доріг, і місто ще залишиться на кілька тижнів Кіровоградом, бо руки у нардепів не дійдуть до голосування. Тоді дія "єлисаветградської вистави" продовжиться ще на невизначений час і провокатори ще зароблять трохи грошенят, дай Бог, щоб не на ремонт пошкодженої зовнішності, про яку вони забувають, ідучи в "бій за місто святої Єлісавети".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua