Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В окупованих Ровеньках зафіксували 200 росіян, 7 Градів і 6 бронемашин


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Як повідомлялося раніше, з території Ростовської області (РФ) на територію тимчасово окупованих районів Луганської області були передислоковані окремі підрозділи 35-ої окремої гвардійської мотострілецької бригади (місце постійної дислокації – Алейськ (Алтайський край), в / ч 41659)

В окупованих Ровеньках зафіксували 200 росіян, 7 Градів і 6 бронемашин
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в районі тимчасово окупованого м. Ровеньки Луганської області розквартировано підрозділ ЗС РФ загальною чисельністю до 200 чоловік.

Місто Ровеньки розташоване на півдні Луганської області в межах Антрацитівського району, Ровеньківській міській раді підпорядковані 7 селищних (Дзержинська, Кленова, Михайлівська, Нагольно-Тарасівська, Новодар'ївська, Пролетарська, Ясенівська) і одна сільська рада (Благівська).

Крім живої сили зафіксовано присутність 7 одиниць РСЗВ "Град", три зенитні установки, дві бмп та чотири бтр.

Як повідомлялося раніше, з території Ростовської області (РФ) на територію тимчасово окупованих районів Луганської області були передислоковані окремі підрозділи 35-ої окремої гвардійської мотострілецької бригади (місце постійної дислокації – Алейськ (Алтайський край), в / ч 41659).35-та бригада входить до складу 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу.

В серпні 2014 аналітичним відділом ГІ "Права Справа" було встановлено скупчення на автобазі в м. Ровеньки близько 40 броньованих машин та до 500 найманців незаконних збройних формувань. 23 серпня 2014 року в результаті високоточного удару Збройних Сил України по виявленому об'єкту розвідкою підтверджено повне знищення бази терористів.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua