Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/573d6f62c5e84/

Народні депутати захищають організовану злочинність та злочинців?

jurko | 19.05.2016 10:46

Маємо яскраве свідчення того, що організована злочинність та "злодії у законі" мають потужне лобі серед українських законодавців.

Народні депутати захищають організовану злочинність та злочинців?

17 травня 2016 року, Верховна рада України провалила в першому читанні проект Закону 1188 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для "злодіїв в законі" та за злочини, вчиненні злочинними угрупованнями). Цей законопроект передбачав можливість (за прикладом Грузії) притягати до відповідальності кримінальних "авторитетів" та лідерів організованих злочинних угрупувань.

Маємо яскраве свідчення того, що організована злочинність та "злодії у законі" мають потужне лобі серед українських законодавців. У цьому контексті зовсім не дивує позиція опозиційного блоку, який заявив про те, що підтримувати законопроект не буде – ворон ворону ока не видзьобає! Значно цікавішою є позиція депутатської фракції політичної партії "Самопоміч", яка теж відмовилася підтримати законопроект навіть "за основу". Фракція "соцесяйного" львівського мера солідарно з ексрегіоналами виразно сказала бандитам: "Братки! Ми з вами!"

Особливо симптоматично це виглядає на фоні впертого намагання нинішніх та колишніх членів цієї фракції на чолі з "єврооптимісткою" Ганною Гопко та заступницею голови ради Оксаною Сироїд "проштовхнути" у другому читанні законопроект 2033а про перегляд у спеціальному порядку справ засуджених за тяжкі й особливо тяжкі злочини, у тому числі – засуджених до довічного ув'язнення. У випадку прийняття цього закону ця категорія засуджених отримає ексклюзивне право на перегляд їхніх справ у апеляційних судах за місцем перебування засуджених.

Цілком ясно, що в першу чергу цією можливістю скористаються багаті та впливові злочинці (на замовлення яких, очевидно, і створювали та лобіювали цей законопроект). Для них не буде особливою проблемою при не реформованій судовій системі знайти корумпованих суддів та вчинити тиск на родичів потерпілих і свідків. Далі – виправдальний вирок та звільнення з ув'язнення!

На волю вийде наступна, після тієї, котра звільнена за сумнозвісним "законом Савченко", партія злочинців, що викличе новий сплеск злочинності, поставить під додаткову загрозу життя, здоров'я та майно наших громадян, а під загрозу помсти – колишніх свідків у справах та родичів жертв злочинів. Крім цього – це ще один крок у реалізації доктрини дестабілізації ситуації в Україні, яку в рамках "гібридної" війни проти України реалізовує путінська Москва.

Що ж, виглядає на те, що в стосунках бандитів "в законі" та цілого ряду народних депутатів спрацьовує загальновідомий принцип "свій, до свого, по своє"!

Залишається сподіватися на те, що народні обранці, які ще не до кінця втратили совість та здоровий глузд, цього разу не підуть на повідку лукавих "борців за права людини (читай – злочинця) " та відхилять згаданий законопроект.

Громадськість теж не мала би обійти увагою це питання і використати доступні їй засоби впливу на депутатів, адже йдеться про верховенство права в нашій державі, життя, здоров'я та безпеку законослухняних громадян!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua