Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як ЗМІ роблять з людини монстра, саджають за грати та підіграють окупантам


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Як звільнення Лозінського нечесні ЗМІ використовують для підсилення соціальної напруги

Як ЗМІ роблять з людини монстра, саджають за грати та підіграють окупантам
Після того, як Апеляційний суд Києва відпустив на волю екс-нардепа від БЮТ Віктор Лозінського, ЗМІ знову почали штучно нагнітати ситуацію довкола нього, пишучи матеріали-залякування та поширюючи різні фейки.

Так, газета "Сегодня", що належить одному з головних донорів режиму Віктора Януковича Рінату Ахметову і що була "локомотивом" у "чорній кампанії" проти Лозінського в 2009 році, розмістила в номері за 8 квітня 2016 року черговий сумнівний матеріал про звільненого екс-нардепа (при чому – на першому шпальті з продовженням на пятому, ніби інших більш значущий подій в країні не відбувається). Основний меседж матеріалу – ніби Лозінського звільнили незаконно, що у прокурорів є "зачіпка" і що його ніби то знову посадять.

Таке відчуття, що ЗМІ, які наближені до олігархів з "Опоблоку", хочуть в такий спосіб підсилити градус соціальної напруги. Окрім "штампів" про те, що "Європа на кинула", "в країні люди помирають від голоду", "влада погрузла в корупції", додається меседж про те, що суди випускають на волю "садистів і убивць". Задача цих ЗМІ зрозуміла – розхитати ситуацію, спровокувати "третій Майдан", який розвалить країну на частини. Тобто, реалізувати сценарій, який чітко нав'язний Росією. Не дарма ж про "справу Лозінського" активно пишуть ЗМІ так званої "новоросії", про що вже наголошував ОПАД в матеріалі "Як сепари і Ахметов дружать проти Лозінського" – http://opad.org.ua/index.php?newsid=5027.

До поширення шейків чомусь долучився і ніби то проукраїнський канал 1+1. Як пише видання ukrpress.info, 6 квітня ввечері в багатьох українських ЗМІ, в тому числі і на цьому каналі, з'явилися повідомлення, що Віктор Лозинський остаточно вийшов з Бориспільської виправної колонії N119. При цьому, на якомусь нечіткого якості фото фігурував чоловік у білій кепці, в руках якого була дешева картата сумка човникарів.

Парадокс в тому, що картинка для ТБ і сайтів отримана безпосередньо біля колонії, а Лозинський останнім часом перебував на ділянці реабілітації Бориспільської ВК N119, який має інший вхід.

Зацікавившись цим невідповідністю, журналіст Ігор Рудич, який розслідував подробиці фальсифікації кримінальної справи Лозинського звернувся до Віктора Лозинського з приводу ексклюзивного інтерв'ю. Вранці 8 квітня Лозинський дав журналісту інтерв'ю біля Інституту серцево-судинної хірургії НАН України ім. Амосова.

В інтерв'ю звільнений розповів, що реально вийшов за межі дільниці реабілітації ВК N119 не 6 квітня ввечері, як повідомили ЗМІ, а 7 квітня з ранку. А заявлений на всю Україну в сюжетах ТВ і інших публікаціях нібито звільнений Лозинський – насправді інша людина.

Лозинський заявив, що ЗМІ створили черговий фейк. В інтерв'ю Віктор Лозинський докладно розповів, чим займався у виправній установі вночі з 6-го на 7-е квітня, а також пообіцяв, що буде доводити свою невинність у суді – http://www.ukrpress.info/2016/04/08/vyihod-lozinskogo-ocherednoy-feyk-zhurnalistov.

Цікаво, що в сюжеті ТСН http://tsn.ua/vypusky/tsn/vipusk-tsn-19-30-za-7-kvitnya-2016-roku-626547.html, в якому журналісти каналу брали коментарі у земляків Лозінського, іменем єгеря Василя Перепелиці підписано іншу людину. Фігурує в сюжеті й справжній Перепелиця, та, схоже, його коментар "зтягнуто" з інтернету, з одного з сюжетів, який знімав згадуваний вже Ігор Рудич. Хоча, можливо, ТСН знімало сюжет в тій же локації, що і Рудич.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua