Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"СИЛА ЛЮДЕЙ" "захопила" КМДА


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Тривають акції на підтримку виборів до районних рад столиці. На цей раз ПП "Сила людей" пікет Адміністрації Президента, а потім здійснила ходу до КМДА, намагаючись з'ясувати офіційну позицію Президента України та мера Києва стосовно виборів.

''СИЛА ЛЮДЕЙ'' ''захопила'' КМДА
Тривають акції на підтримку виборів до районних рад столиці. На цей раз ПП "Сила людей" пікет Адміністрації Президента, а потім здійснила ходу до КМДА, намагаючись з'ясувати офіційну позицію Президента України та мера Києва стосовно виборів. Представник Президента прийняв та зареєстрував заяву, в якій йшлось про те, що попри оголошений курс на децентралізацію, продовжується спроба знову зірвати вибори. А от відповідального представника КМДА або Київради учасники акції не дочекались. Активісти зайшли до приміщення столичної адміністрації, "окупувавши" декілька приймалень, але чиновники, склалося враження, кудись повтікали. Партійці пообіцяли незабаром повернутися, а тепер за планом у "Сили людей" пікет Київського окружного суду та Апеляційного суду.

"Наполягаємо, щоб Ви негайно вжили заходи та не допустити блокування виборчого процесу. В іншому разі, ми вважатимемо дії з зупинки виборів Вашою позицією, яка була узгоджена оточенням з Вами, щоб цілеспрямовано зберігати широкі повноваження Президента в управлінні Києвом!" – пряма цитата. Як сказав член Політради "Сили людей" Антон Малеєв, – "Справжня мета – зірвати вибори та зберегти президентську вертикаль в столиці, встановлену Януковичем. Але прийшов час Вам відверто заявити, на чиїй Ви стороні – громади столиці, чи збанкрутілих прихвоснів, що бояться виборів".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua