Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ліс ковальчук павленко самопоміч корупція

Звернення працівників центрального апарату Держлісагентства до всіх, хто працює в лісовій галузі України

Madagaskar | 4.02.2016 23:53

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Чи міг хтось після перемоги революції Гідності подумати, що через пару років люди скажуть – "стало гірше, ніж при Януковичі"? Але реальність виглядає саме так. Керівництво лісової галузі України веде її до повного знищення. Це останнє звернення патріотів галузі перед початком протестних акцій.

Звернення працівників центрального апарату Держлісагентства до всіх хто працює в лісовій галузі України

Шановні друзі!

Ми, начальники управлінь, відділів, секретарі центрального апарату звертаємось до всіх, хто працює в лісовій галузі з проханням захистити галузь від повного колапсу.

Тисячі людей вже найближчим часом можуть залишитись без зарплати і без роботи. Ми бачили і пережили "спортсмена" Сівця, який продумав схеми розкрадання величезних коштів через афшори, але не зачіпав структури галузі; пережили "майстра" лісу Чернякова, який крав по тих же схемах і мав намір ліквідувати обласні управління, але не встиг.

Тепер же прийшов не спортсмен і не майстер лісу, а майстер брехні, маріонетка в руках міністра Павленка такий-собі Ковальчук О.П... Ветерани галузі вже писали, що цей "кризовий менеджер" зовсім безграмотна людина, яка жодного відношення не має до лісового господарства. Ми з цим зіштовхнулися безпосередньо. Мало того, що крадуть разом з міністром по старих схемах, то ще й вирішили знищити всі держлісгоспи і обласні управління, адже в майбутньому при їхній "реформі" їм було б легше дограбувати те, що животіє.

Ми повністю підтримуємо звернення профспілок, статтю Петра Чечелюка "Тимчасова влада може успішно віддати український ліс на розграбування" в газеті "Дзеркало тижня" від 30-го січня цього року. Просимо вас прочитати ці матеріали в інтернеті і обговорити в колективі.

Але все-таки нас змусило звернутися до вас, шановні працівники лісу, не стаття, а те, що в лісовій галузі вперше за всю історію вперше повністю відсутнє бюджетне фінансування. Навіть після війни, в голодні роки держава виділяла кошти на створення і охорону лісів, на лісосмуги (які зараз вирубують), на заробітну плату людям які працюють на півдні і сході України, а Ковальчук відмовився від фінансування, він ні разу в житті не посадив і не доглянув жодного дерева, не заготовив ні куба деревини, не приймав участі в гасінні жодної пожежі (якщо загориться ліс, особливо на півдні і сході, то можуть згоріти і цілі села), він взагалі ні разу не порадився на цю тему ні з спеціалістами ні з директорами підприємств. Він боїться всіх, боїться піти навіть тепер в міністерство фінансів і в міністерство економіки. Не боїться він лише красти.

Це повна безпорадність, незнання того, що робити в цьому кріслі, на котре його посадила "Самопоміч". Як тепер люди віритимуть цій фракції і партії, якщо такі "ковальчуки" залишили в такий складний час без зарплати тисячі сімей?

Ми все-таки надіємось, що наші правоохоронні органи доведуть справи Сівця-Чернякова-Ковальчука до логічного завершення. Якщо не зараз, то при новій владі, ми всі за винятком продажних (Крикуна Р.П., Байраківська Г.Б., Яресько О.П.) допоможемо в цьому, допоможуть і експортери лісу.

Не за те люди, в тому числі і лісівники, проливали кров на Майдані підчас революції, щоб ці тупі Ковальчуки розкрадали і розвалювали лісову галузь. Одну з небагатьох, що нормально працювала.

Нам дуже прикро, що знайшлися декілька людей які дуже активно побігли зі своїми порадами до Ковальчука. Насамперед – це Марчук Ю.М. який заради свого лісового бізнесу (його фірма "Кора Домініко") заглядав в рот Сівцю і допомагає Ковальчуку розвалювати галузь. Ми точно знаємо, що він сам запропонував проводити "круглі столи" в підтримку так званих "реформ" і він же сказав в жовтні місяці, що в держагентстві є "зайві" 550 млн. грн...

А невже не міг підказати "економіст-радник" Марчук "економісту-менеджеру" Ковальчука, що попенна плата (рента) в більшості країн залишається у лісівників, в жодній країні не забирають так як в Україні 75% прибутку і т.д.?

Незрозумілу позицію в житті галузі займають начальники обласних управлінь: Дейнека, Голубчак, Кватирко, Мурга і деякі інші. У західних областях частіше ніж інших зустрічалися дворушники, також не захищають свої колективи і директори наукових інститутів – Ткач і Парпан, але сьогодні дуже важливо бути патріотом а не боязливим підлабузником.

Ми застерігаємо директорів ресурсних областей не піддаватися на тиск Ковальчука і не перераховувати кошти незаконним способом, адже від тюрми не врятує ніхто.

В цей важкий час коли в галузі назріває катастрофа Ковальчук бере відпустку і збирається на Мальдіви, а його помічниця і заступниця Христина незабаром повертається з відпочинку в ОАЕ.

Якщо і надалі буде відбуватися безлад і розвал, якщо не буде коштів і в подальшому буде таке знущання над нами усіма – шлях тільки один – приїхати до Києва і вишвирнути цього "кризового менеджера" з крісла разом з його "помічниками-смотрящіми".

Ми обов'язково направимо це звернення в правоохоронні органи і в Верховну Раду. Ми всі разом не повинні допустити щоб ці замасковані циніки Ковальчук і Павленко знищіли те, що люди створювали десятиліттями.

В жодній країні світу ви не знайдете ресурсної галузі чи навіть підприємства яким керувала б людина, що не мала жодного відношення до галузі, яка не має поняття про процеси які відбуваються на підприємстві.

Ми всі – терплячі люди. Але давайте не допустимо, щоб над нами знущалися тимчасові "менеджери-злодюги".

Якщо до 12-го лютого Ковальчук не вирішить всі першочергові, нагальні, кричущі питання – просимо всіх небайдужих до стану галузі приїхати 16 лютого о 10.00 до Кабінету Міністрів і Верховної Ради і прийняти участь у протестній акції проти злочинного керівництва галузі.

З повагою працівники

центрального апарату

Деражлісагентства© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua