Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/56adefcb87592/

У тимчасово окупованому Луганську гострий дефіцит ліків.

Москаль-чарівник | 31.01.2016 13:28

Враховуючи ці фактори "уряд" ЛНР прийняв рішення дозволити ввезення на територію самопроголошеної республіки лікарських засобів вироблених в Україні, але тільки через територію РФ. Це рішення фактично скасовує попередню постанову "уряду", згідно з якою ввезення на територію т.зв."ЛНР" лікарських засобів і виробів медичного призначення з території У

У тимчасово окупованому Луганську гострий дефіцит ліків.
"Дефіциту продовольчих товарів в Луганську немає, а ось по медикаментах є великі проблеми", – заявив самопроголошений "мер" Луганська Пілавов.

Проблеми з асортиментом ліків в Луганську були і раніше, проте зараз вони ще більше посилилися. Для вирішення цієї проблеми "урядом" ЛНР прийнято рішення про зняття обмеження на ввезення лікарських засобів з території РФ.

Примітно,що вивіз партій медикаментів з території Російської Федерації вимагає маси дозвільних документів, які на даний момент дуже складно отримати. Обсяги ліків,які завозяться з території РФ, як гуманітарна допомога не задовольняють потреби луганчан.До того ж, фармацевтична номенклатура, до якої звикли жителі Луганська, відрізняється від російської.

Враховуючи ці фактори "уряд" ЛНР прийняв рішення дозволити ввезення на територію самопроголошеної республіки лікарських засобів вироблених в Україні, але тільки через територію РФ. Це рішення фактично скасовує попередню постанову "уряду", згідно з якою ввезення на територію т.зв."ЛНР" лікарських засобів і виробів медичного призначення з території України було заборонено.

Якщо раніше,за часів України, з міського бюджету виділялися кошти на ліки певним категоріям населення, то зараз ці кошти не виділяються.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua