Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Сепаратизм. Бахмач. Кіровоград. Топоніміка. Пята колона

Чия влада в Кіровограді?

Василь Чорний | 20.01.2016 10:09

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Донбас починався з аналогічного... прогавили!!! Історія не навчила нічому і по спіралі "розвивається вже в Кіровограді.

Читать полностью: http://h.ua/story/426160/#ixzz3xlo7FgIh


Чия влада в Кіровограді?
Голова Кіровоградської облради проситиме ВР зачекати з Інгульськом

Про це Depo.Кіровоград повідомили в облраді.

На круглому столі були заслужені жителі міста, історики та громадські діячі.

Голова правління НВП "Радій" Євген Бахмач зазначив, що таке важливе для жителів міста рішення має прийматися виключно громадою. Він також наполягав на тому, що опитування з приводу уподобань людей вже проходило в день місцевих виборів 2015 року, і, на його думку, необхідно врахувати, що більшість тих, хто брав участь у голосуванні, підтримали назву "Єлисаветград"

Олександр Чорноіваненко наголосив, що самі люди мають вирішити, якою буде назва, але це має відбутися в межах тих законів які зараз діють.

Голова облради пообіцяв звернутися до Верховної Ради з проханням про відтермінування прийняття рішення з метою проведення більш глибокого дослідження історичної назви міста.

Цю пропозицію схвалила більшість ініціативної групи.

Нагадаємо, комітет ВР рекомендує парламенту назвати Кіровоград, який підпадає під дію законів про декомунізацію, Інгульськом.

А чому "висока обласна влада" не прислухається до українських патріотів та вчених, а лише зустрічається з проросіськими знахабніли оборотнями? З яких це пір правилом гарного тому стали прохання про відтермінування виконання законів замість їх виконання? Що вже ідержавні чиновники чекають на прихід путінських військ, а не лише певні "громадські діячі" з яким влада носиться, як з писаною торбою та зносить всі їх антидержавні витівки.

В далеких 1924, 1934 та 1939 роках ні "громадськість", ні влада такої поведінки собі не дозволяли. Громадськість ніхто ні про що не питав, а лише як тупе і німе бидло зганяли на провладні мітинги з одобрямсом. А нині замість того, щоб когось навіть приструнити затівається "гра в демократію" шкідли для держави в часи АТО. Донбас починався з аналогічного... прогавили!!! Історія не навчила нічому і по спіралі "розвивається вже в Кіровограді. Сьогодні привозять самовар, і розливають чай, а що буде завтра? Що роздаватимуть зомбованим проросійським придуркам?

Читать полностью: http://h.ua/story/426160/#ixzz3xlnmBNE7


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua