Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/5699342d97d38/

"Торгова" війна між "ЛНР" і "ДНР" переросла у війну між їх "спецслужбами"

Москаль-чарівник | 15.01.2016 20:02

Спеціальними службами "ЛНР" на території сусідньої "республіки" ведеться ешелонована операція, мета якої – розв'язання конфлікту всередині "ДНР" для послаблення позицій Захарченко і спроби звинуватити його перед російськими "кураторами" в неможливості контролю над ситуацією.

''Торгова'' війна між ''ЛНР'' і ''ДНР'' переросла у війну між їх ''спецслужбами''
"Торгова" війна між самопроголошеними "республіками" "ЛНР" і "ДНР" переросла у війну між спеціальними службами цих квазіутворень. Суть конфлікту полягає виключно в захисті бізнес-інтересів ватажків обох "республік" – Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького.

Якщо конфлікт починався із захисту "своїх" територій від зазіхань сусіда (у сфері торгівлі, виробництва горілки та залізничних перевезень, а також контролю над видобутком і реалізацією вугілля), то тепер перейшов у гарячу фазу – війну спецслужб.

Плотницький намагається реалізувати сценарій військового заколоту на території т.зв. "ДНР", з метою послаблення позицій Захарченка, свого головного конкурента. План заколоту полягає в ліквідації двох найбільш боєздатних угруповань "ДНР" – "Новоросія" і "Троя"

Загін "Троя" наразі заблокований на своїй базі, її блокування відбувається протягом двох тижнів. Операцією фактично керує командир третього мотострілецького батальйону Остап Чорний. Ця людина відома тим, що свого часу очолював спецслужби "ЛНР". Саме за часів Чорного почалися т.зв."зачистки" неконтрольованих польових командирів і бойовиків "ЛНР".

Остапа Чорного називають людиною Плотницького. Свого часу йому дали можливість виїхати з Луганська з награбованим майном на територію "ДНР". Фактично це була операція з просування повністю підконтрольного Чорного у військові структури "ДНР".

Наразі Остап Чорний намагається ліквідувати не тільки роту "Троя", а й роту "Новоросія", яку очолює польовий командир на псевдо "Ольхон".

Примітно, що 8 січня була затримана машина "Ольхона", його водій (псевдо"Коршун") був жорстоко побитий, а машина розстріляна.

9 січня в Донецьку снайпером був знищений польовий командир Євген Кононов. Вбивство цього авторитетного бойовика мало б виглядати як помста "Ольхона" за напад на свого водія, але є інформація, що вбивство Кононова, -це виключно справа рук людей Чорного.

За даними аналітичного відділу ГІ "Права Справа", Чорний мав неодноразові зустрічі з представниками місцевого криміналітету, які належать до т.зв."єнакіївського" угруповання.

Таким чином, Плотницький руками Чорного намагається не тільки фізично усунути лідерів розвідгруп "Ольхона" і "Алабая", але й стравити старі фінансово-бізнесові клани, які представляють інтереси Юри Єнакієвського, і нові, які представляє Захарченко

Спеціальними службами "ЛНР" на території сусідньої "республіки" ведеться ешелонована операція, мета якої – розв'язання конфлікту всередині "ДНР" для послаблення позицій Захарченко і спроби звинуватити його перед російськими "кураторами" в неможливості контролю над ситуацією.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua