Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кіровоград. Райкович. Топоніміка. Інгульськ. Пята колона. ФСБ. Московські попи

Немає проблем крім перейменування міста?

Василь Чорний | 14.01.2016 12:25

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Загострення пристрастей через перейменування Кіровограда нібито досяго такого градуса, що міський голова прийняв рішення домагатися відстрочки. Але хто до цього довів? І чи це компетенція міського голови, не говорячи чи це по-державницьки вирішувати виконувати закон чи ні!!!

Немає проблем крім перейменування міста?
Загострення пристрастей через перейменування Кіровограда нібито досяго такого градуса, що міський голова прийняв рішення домагатися відстрочки. Але хто до цього довів? І чи це компетенція міського голови, не говорячи чи це по-державницьки вирішувати виконувати закон чи ні!!! Перейменування міста це не місцева проблема, в всієї України, яка не хоче більма на оці у центрі держави у вигляді імперськ "історичної назви Єлисаветргад". Доводи про 35 тисяч городян з майже 240 тисяч голосувавших нібито на це (а результати опитування були зфальшовані друзями міського голови) блемнуть в ззагальноукраїнському масштабі. Чому мільйони українців, і в першу чергу ті хто проливає кров на Донбасі повинні терпіти таку гуманітарну наругу? Чиє відповідь на останнє питання у пана Райковича? На часі відсунути проросійське та згадати шановний пане, що ви міськй голова українського міста в 2016 році, коли йде війна з Росією, а не який міфічний Пашутін 1900року.

Як повідомив канал "112 Україна", мер міста Андрій Райкович вже записався на прийом до спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана і проситиме тимчасово відкласти процедуру перейменування Кіровограда. Таке рішення було прийнято мером після зустрічі з активістами від пятоїколони з твердими сепаратистськими переконаннями, які запропонували шукати новий варіант для перейменування, який зможе об'єднати міську громаду. Раніше комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підтримав перейменування Кіровограда в Інгульська, однак частина городян виступає категорично проти даного варіанту. На даний момент існує, нібито лише два варіанти нової назви Кіровограда – Інгульська і Єлисаветград, прихильники яких проводять масові мітинги, що не обходяться без сутичок. А як же з іншими пропозиціями? Наприклад, Кропивницький, Екзампей, Новокозачин чи Лелеків. Частину з них штучно з примусу п'ятої колони навіть не включали в примітивний опитувальний листок.

А тим часом міські служби не справляють з сніговими заметами, є проблеми з транспортним сполученням, яке з року в рік обіцяють поліпшити, містяни придушені високими комунальними тарифами, але їх певні темні сили виводять протестувати чомусь лише проти нової запропонованої назви Інгульськ. Дикий натовп волає що річка погана!!! А в Харкові і не згадують за стан такої ж напівкалюжі, назву якої носить місто. То що Кернес мудріший чи вправніший провокатор та маніпулятор громадської думки. А може щастя харків'ян, що не існувало більшовика Харькова? І тому перейменування міста поза зоною досяжності. Хіба хтось з місцевих представників п'ятої колони, як в Кіровограді скаже вагоме "ето нєкрасіво".

То ж запитання до мера міста: "Немає проблем в Кіровограді крім перейменування міста?" А що з дорогами та тротуарами, сміттям та бездомними тваринами і мешканцями-бомжами? Вам болить лише назва Інгульськ, яку не сприймає натовп організований московськими попами? Не господарське і не панське це діло для українця ходити по мотузку натянутому москалями, пане міський голова!!! Шануйтеся серед своїх, а не серед гастролерів та завербованих ворогом малоросів під час гібридної війни!!!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua