Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Військові і місцеві мешканці спростовують обстріл Попасної з "Градів"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За попередньою інформацією бойовики діяли згідно наказу одного з командирів на псевдо "Полтинник",який свого часу був заступником вбитого отамана Дрьомова, а зараз заявляє про свої наміри щодо керівництва козачим угрупуванням.

23 грудня на сайті Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з'явилося повідомлення, що близько 9:00 терористи з боку села Калинове (підконтрольне так званій "ЛНР") здійснили обстріл з реактивної установки "Град" міста Попасна. Три ракети лягли в районі вулиці Парусовка.

"Наразі інформація по постраждалих і руйнуваннях не надходила. Терористи, не зважаючи черговий етап Мінських домовленостей, вкотре грубо їх порушують, обстрілюючи регіон із важкого озброєння", – повідомив керівник Луганської обласної військо-цивільної адміністрації Георгій Тука.

Примітно, що факти обстрілу Попасної з "Градів" не знаходять підтвердження у місцевих мешканців. Так, за повідомленням попаснян, обстріл 23 грудня був хаотичний, вівся не по житлових кварталах і жодних ракет в районі вулиці Парусівка не було помічено. Більше того, ситуація зараз спокійна, контрольована.

Зі свого боку ЗСУ теж заперечують обстріл Попасної з "Градів". Ранковий обстріл Попасної Луганської області бойовики здійснили не з "Градів", а з мінометів. Про це повідомив кореспонденту ТСН прес-офіцер 59-ї бригади.

За інформацією безпосередньо з місця подій місцеві мешканці спостерігали неподалік від Калинового два УАЗіка і тентований "Урал" з бойовиками. ГІ "Права Справа" наразі встановлює особи бойовиків, які брали участь у провокативному обстрілі.

За попередньою інформацією бойовики діяли згідно наказу одного з командирів на псевдо "Полтинник",який свого часу був заступником вбитого отамана Дрьомова, а зараз заявляє про свої наміри щодо керівництва козачим угрупуванням.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua