Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На територію України з зони АТО у великій кількості потрапляють фальшиві російські рублі.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Більша частина обмінних операцій з рублями відбувається в східних областях України, що межують з РФ і зоною АТО.Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" неодноразово повідомляв про те,що на території т. зв. ЛНР налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.

На територію України з зони АТО у великій кількості потрапляють фальшиві російські рублі.
На територію України з зони АТО у великій кількості потрапляють фальшиві російські рублі. У переважній більшості це купюри номіналом 5000 російських рублів зразка 1997 року випуску.

"Основні зображення та окремі елементи захисту цих підроблених банкнот, зокрема оптико-змінне зображення і інфрачервоний захист, імітовані на досить високому рівні", – наголошується в телеграмі НБУ. Банківських співробітників всіх рівнів попередили про необхідність більш ретельної перевірки російської валюти.

При цьому уточнюється, що більша частина обмінних операцій з рублями відбувається в східних областях України, що межують з РФ і зоною АТО.

Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" неодноразово повідомляв про те,що на території т. зв. ЛНР налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.

Так, в березні 2015 року повідомлялося про те,що підземний бункер, в якому польовим командиром на псевдо "Рим" (Гайдей А.П) налагоджено друк фальшивих грошових знаків РФ, знаходиться в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області. Територія навколо бункеру і сам бункер знаходяться під охороною бойовиків з Північного Кавказу.

Аналогічне"виробництво",але вже з друку фальшивої іноземної валюти (долари США та євро) організовано на території т.зв. ДНР. Саме"виробництво",яке контролюють люди Захарченко, знаходиться у приміщеннях другої будівлі Донецької ОДА.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua