Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

НАТО завітало до Кривого Рогу


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

15 грудня на базі Криворізького національного університету за сприянням Центру інформації та документації НАТО в Україні, відбулася презентація інтернет-проекту "НАТО КВЕСТ".

15 грудня на базі Криворізького національного університету за сприянням Центру інформації та документації НАТО в Україні, відбулася презентація інтернет-проекту "НАТО КВЕСТ".

В заході взяли учасники АТО – добровольці, солдати та офіцери ЗСУ та Нацгвардії, керівництво КНУ та КЕІ, радник міністра освіти і науки Сергій Пархоменко та автор проекту "НАТО КВЕСТ" Михайло Колібабчук.

Презентація викликала жваву дискусію між студентами та координаторами проекту, звучали думки як на підтримку інтеграції України до НАТО, так і напротивагу їй. Остання обставина, як виявилося під час дискусії, була викликана тим, що люди не мали достатньої інформації по НАТО.

"Проект покликаний закрити "білі плями" в плані поінформованості населення про Альянс. Але на відміну від звичайних медіа-ресурсів, "НАТО КВЕСТ" передбачає заохочення учасників проекту у вигляді конкурсних балів і призів, головний з яких – поїздка в Брюссель. Цієї осені трьом переможцям проекту вже було надано можливість відвідати штаб-квартиру НАТО", – каже Михайло Колібабчук.

"Ті, хто ще не був в АТО, є можливість стати солдатом інформаційної війни. Інформація – це наша слабка ланка, тому для перемоги над Росією в інформаційній війні МОН буде підтримувати подібні проекти громадськості, бо в них ми бачимо потенціал", – зазначає радник міністра освіти Сергій Пархоменко.

"Війна з Росією довела – ми можемо розраховувати на підтримку західних партнерів, в першу чергу – ЄС і НАТО. А якщо ми хочемо більшої підтримки – значить самі повинні докладати зусиль, боротися за звільнення нашої землі, долати корупцію. Якщо Захід побачить, що ми самі хочемо перемогти, то тоді дасть нам значно більшу допомогу, ніж зараз", – відзначає директор КЕІ Андрій Шайкан.

Найбільше емоцій викликали виступи учасників АТО, які наголосили на необхідності активної участі молоді в суспільному житті, в сприяння заходів із виховання почуття патріотизму та підтримці волонтерських ініціатив:

"Мій дід казав: ким би ти не був – білогвардійцем, бійцем радянської армії, бандерівцем, але в першу чергу ти маєш за будь яких обставин захищати свою батьківщину, свою рідну землю. Хочемо, щоб молодь завжди про це памятала", – підсумував кіборг легендарної 93-ї бригади Валерій, позивний "Шаман".

НАТОКВЕСТ


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua