Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Луганщина проти Туки: "Займається підкупом виборців і відверто бреше"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Фактично, призначення Туки-це чергова кадрова невдача. Наразі,після "варяга" Москаля, якому все-таки Луганщина була відома, область очолює людина, яка не знає ні специфіки регіону, ні нюансів управління територіальною одиницею такого масштабу.

Луганщина проти Туки: ''Займається підкупом виборців і відверто бреше''
Губернатор Луганщини Георгій Тука, як і обіцяв, об'єднав регіон – але неочікуваним чином. В промисловому Сєвєродонецьку, і в аграрному Старобільську люди вийшли на мітинг проти нинішнього глави Луганської ОВЦА.

Наприкінці листопада громадськість Луганщини звернулася до української влади з вимогою припинити знущання над жителями області, покарати винних у пограбуванні області, в організації антидержавного референдуму і збройному захопленні майже половини її території.

Луганчани звернулися до Президента Порошенко, прем'єра Яценюка та голови ВР Гройсмана з вимогою припинити знущання над жителями області. Мітингувальники заявили про необхідність повернути владу суспільству: "Призначені вами голови військово-цивільної адміністрації поводяться тут немов гауляйтери. Займаються контрабандою, корупційними діями, проведенням чергових виборів, відвертим підкупом виборців, постійно брешуть".

За їхніми словами, численні звернення до голови Луганської ВЦА залишаються невирішеними: "Пане Тука не тільки не вирішує проблеми області, нехтуючи запропонованою громадою допомогою, а поводиться нахабно і безглуздо, чим збільшує недовіру до влади".

https://www.youtube.com/watch?v=EKyur5OE_os

Днями, в Старобільську пройшло чергове віче, учасники якого вимагали від Кабміну і Президента відставки голови РДА та оцінки роботи голови Луганської ОВГА Георгія Туки. Учасниками віче були переважно жителі Старобільська, але до них приєдналися протестувальники з Білокуракиного, Сватового, Новопскова, Новоайдара та Сєвєродонецька.

Учасники Старобільського віче прийняли звернення з вимогами до Кабміну та Адміністрації Президента України.

Перша вимога: звільнення Гарькавого Анатолія Івановича, голови Старобільської РДА із займаної посади. Друга – вимога до Президента України дати належну оцінку діяльності Георгія Туки на посаді голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в реагуванні на ситуацію, яка склалася в Старобільському районі і призвела до акції протесту.

Раніше громадські активісти направляли голові Луганської обласної військово-цивільної адміністрації резолюцію, вимагаючи звільнити з посади голову райдержадміністрації Анатолія Гарькавого, якого звинувачують у корупційних діяннях і організації сепаратистського референдуму. Примітно, що п. Гарькавий.очолював список БПП "Солідарність" на виборах у Старобільську райраду.

У своїй відповіді Георгій Тука зазначив, що повноваження для прийняття цього рішення є тільки у Президента України і Кабміну. Мітингувальники відзначають, що, всупереч словам Туки, кандидатури на ці посади подаються саме за рекомендацією місцевого керівництва.

http://farwater.net/.../v-starobelske-na-majdane-razlozhili-.../

Зазначу, що коли Георгій Тука тільки прийняв кермо влади, у багатьох патріотів з'явилася надія на те, що волонтер, призначений особисто Президентом, нарешті займеться вирішенням проблем регіону та роботою на благо жителів Луганщини. Проте їх надіям не судилося виправдатися – Тука реально не контролює регіон, віддаючи його на відкуп представникам кола, близького до втікача-екс-президента Віктора Януковича, які брали участь у сепаратистських мітингах і референдумах.

Губернатор же пише пости в Фейсбук і повідомляє Президенту про свої "успіхи" у боротьбі з корупцією та про уявні замахи на своє життя.

Фактично, призначення Туки-це чергова кадрова невдача.

Наразі,після "варяга" Москаля, якому все-таки Луганщина була відома, область очолює людина, яка не знає ні специфіки регіону, ні нюансів управління територіальною одиницею такого масштабу.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua