Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В "ЛНР" хочуть легалізувати "віджате" майно


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Залишається відкритим запитання: яке формулювання знайдуть "міністри" самопроголошеної республіки, щоб надати законні підстави для легалізації бандитського захоплення майна?

В ''ЛНР'' хочуть легалізувати ''віджате'' майно
В окупованому Первомайську Луганської області оригінально "вирішується" проблема функціонування і поповнення автопарку міського громадського транспорту.

Ще за часів панування в окупованому Первомайську нині покійного "народного мера" Євгена Іщенка, якого застрелили у січні 2015 року, бойовики "віджали" автобуси підприємства "Еталон", яке належало Євгену Количову.

Як стало відомо аналітичному відділу ГІ "Права Справа", нещодавно Євген Количов разом з представниками "МГБ ЛНР" і "Генеральної прокуратури" приїхав до Первомайська з метою повернути своє майно."Народний мер" Ольга Іщенко, яка після загадкової смерті свого чоловіка очолила міську "адміністрацію", в категоричній формі відмовилася повертати автобуси їх законному власнику.

Більше того, незважаючи на присутність співробітників т.зв. "силових структур" самопроголошеної республіки, "народний мер" заявила про те, що ця техніка безгоспна.

На підставі цього рішенням "глави адміністрації" автобуси було вирішено залишити в Первомайську для начебто перевезення людей по соціальних маршрутах. Співробітники "силових структур" ЛНР були вимушені відступити.

На цьому історія з "віджатими" автобусами не закінчилася. "Народний мер" О.Іщенко, яка за часів України отримала умовний термін покарання за шахрайство,вирішила винести це питання на розгляд на засідання "Совета Министров" ЛНР".Цікаво,що питання легалізації конфіскованих автобусів будуть розглядати на "Совете Министров ЛНР" у контексті вирішення проблем міських автобусних перевезень в м. Первомайськ.

Залишається відкритим запитання: яке формулювання знайдуть "міністри" самопроголошеної республіки, щоб надати законні підстави для легалізації бандитського захоплення майна?

Наразі співробітники так званих МВС та Генпрокуратури ЛНР проводять операцію з повернення громадянам незаконно захоплених автотранспортних засобів.

Примітно,що очільник "ЛНР" Плотницький підкреслював свою "особисту зацікавленість" в цьому процесі,який,за його задумом, мав би символізувати ефективність роботи силових структур самопроголошеної республіки.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua