Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   ГІПрава Справа   ЛНР   Плотницький   порча   окультні послуги

Очільник "ЛНР" намагається взятии під свій контроль бізнес з надання окультних послуг


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Насправді,все набагато простіше і банальніше -"глава ЛНР" хоче встановити контроль за будь-якою діяльністю на окупованих територіях, в тому числі й над цим специфічним, але доволі прибутковим бізнесом.

Очільник ''ЛНР'' намагається взятии під свій контроль бізнес з надання окультних послуг
За дорученням голови "ЛНР" Ігоря Плотницького на окупованих територіях Луганської області почалася боротьба з ворожками та екстрасенсами.

Наразі, офіційно заборонена публікація в ЗМІ оголошень про надання окультних послуг.Втім,"міністерство інформації" і підконтрольні йому окупаційні ЗМІ фактично бойкотують розпорядження "глави республіки" – ЗМІ продовжують публікувати такі оголошення,але в завуальованій формі,обіцяючи людям "вирішення життєвих проблем".

Напевно, Плотницький тому й взявся за ворожок, що оперативно вирішив всі проблеми на підконтрольних йому територіях – у людей є вода,тепло,робота і ліки. Гуманітарна допомога з РФ більше не розкрадається,дороги ремонтуються,вугілля пільговим категоріям громадян вже завезене.

Або,картина прямо протилежна і очільник самопроголошеної республіки боїться,що на нього наведуть порчу.

Насправді,все набагато простіше і банальніше -"глава ЛНР" хоче встановити контроль за будь-якою діяльністю на окупованих територіях, в тому числі й над цим специфічним, але доволі прибутковим бізнесом.

Все, як у класиків: "Та й саме ворожіння скінчилося якось дивно. Прийшли агенти – пікові королі: – і відвели віщунку в казенний дім, до прокурора".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua