Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Парасюк. Кіровоград. Бахмач. Ніжнікова.Стрижаков. Вірмени

А битимуть... Ще й як!!!

Василь Чорний | 23.11.2015 09:08

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Терепець уривається і починають бити. Навіть показово перед телекамерами.

Парасюк! Тема N1, бо інші, і Добкін це трішки окремо, хоча теж туди. Терепець уривається і починають бити. Навіть показово перед телекамерами.

Парасюка покритикував один мій колега, написавши наступне: "Парасюк парламентар, представник парламенту, який не створив нових правил гри, не поміняв суддів, ЦВК, не прикрутив регіоналів, не націоналізував те, що потрібно було, не вивів бізнес з тіні, і тому подібне. В цьому головна проблема, шановні, а не в уряді чи президенті."

А з ким йому все те робити у парламенті? Тож проблема загальна! То чи довго протримається цей парламент з такими невирішеними проблемами?

В Кіровограді теж промайнула спроба "силового навчання". Під час обговорення української назви області мало не дісталося відвертому русофілу від місцевих топонімічних сепаратистів Євгену Бахмачу. Врятувала охорона... Але анти українцям слід зрозуміти, що так буде не завжди, і рано чи пізно кара наздожене.

В Кіровограді збудженому виборами, спробами латентних сепаратистів повернути місту імперську назву, є і інші "приколи" від росіян, вірменів та інших. Не встигло місто оговтатися від майже чотиримісячних оглядин портретів кандидата у мери від вірменської діаспори, як виринуло нове вірменське обличчя Тиграна Самвеловича. Кількість сіті-лайтів та бігбордів приголомшила місто. Ніби пір під час чуми... Яйця по 22-24 гривні десяток, а тут слід дивитися на таке. І вір після цього, що гроші люблять тишу! Мабуть вірмени в Україні того не знають. Ну постав собі бігбордик під вікном і любуйся разом з родичами. Так не по всій центральній вулиці сітілайти... Невже щоб плювати на те було зручно?

А ще подразником стало відео з висловлюваннями місцевої представниці п'ятої колони Ніжнікової на території Росії. Хай би вина там і залишалася. Але ж ні незабаром приїди знову здобувати Єлисаветград в Україні.

Та перелічені подразники не останні. До влади у місті рветься відвертий сепаратист Артем Стрижаков – титушка-бізнесмен, про існування якого п'ять років тому ніхто ще не здогадувався. Та виростила ж ПР "достойного кадра". Всі волають при перемогу того ті тушки, але навіть 25000 голосів ще не все, бо інші 200000 мешканців міста згоду не дали. То в чому тут демократія? Здається, саме за порушення справжнього сенсу демократії – справедливості і б'ють, і битимуть, та ще й як...

Читать полностью: http://h.ua/story/424339/#ixzz3sIPn1teh


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua