Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В Кіровограді обрали двох мерів...

Василь Чорний | 20.11.2015 09:34

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

П'яту добу в Кіровограді рахують підсумки другого туру виборів міського голови. В народі кажуть: "Пішло щось не так...". Два претендента на мерське крісло, а вірніше їх штаби, проголосили про свою перемогу.

В Кіровограді обрали двох мерів...
П'яту добу в Кіровограді рахують підсумки другого туру виборів міського голови. В народі кажуть: "Пішло щось не так...". Два претендента на мерське крісло, а вірніше їх штаби, проголосили про свою перемогу.

З цього приводу вже виникло маса жартів. Один с них про парного і не парного мера (російською – почетного і не почетного (нечетного). А з огляду на те що незабаром, згідно з законом про декомунізацію місто перейменують, то пожартували, що один керуватиме Інгульськом, а інший Єлисаветградом. Це пояснюється тим, що екс-тітушковод та екс-регіонал Артем Стрижаков відкрито став на бік місцевої п'ятої колони і виступив за повернення місту імперської назви, збирав під це підписи, і "обмежений контингент сепарів" за нього таки проголосував. А це приблизно 25 000 з 198 000 тисяч живих виборців мешканців міста, бо як не крути, а місто українське і стомлене від галасу представників п'ятої колони.

Відрив у голосах невеликий. І більшість городян голосували неявкою, порчею білетенів і за кандидата від влади, а не він п'ятої колони. І як не крути, а обраний мером Артем Стрижаков буде великом пльовком в обличчя українців. Тож мовчазлива маса все ж на боці, хоч не такої як треба, але нинішньої влади, і затамувавши подих чекає на розвязку. Лише десятій частині городян, якій поталанило на відремонтовані під'їзди від молодого кандидата він до вподоби.

А ще в соцмережах аналітики хоча і запізно звернули увагу на малу суму податків сплачених молодим бізнесменом, що хизується великою мережею магазинів. Інші найшли багато нерухомості та п'ять (!) авто... Все якось запізно, але наводить на роздуми про "джерела успіху" та те чому на це дехто не звертав уваги. Бізнез же іншого кандидата більш зрозумілий і прозорий, бо торгова марка "Ятрань" – це торгова марка від відомого виробника, а не "витрибеньки від купи-продай".

То ж стомлене місто чекає на фінал розділене на дві думки та третій напіврозпач під назвою "немає з кого обирати".

Читать полностью: http://h.ua/story/424251/#ixzz3s0z1bK1L


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua