Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/5648dc0b02cd7/

Самопроголошений "мер" Луганська Пілавов обкрадає дітей з дитсадків

Москаль-чарівник | 15.11.2015 21:24

Хочу відзначити безумовний прогрес "мера" Пілавова. Якщо раніше він крав гроші з бюджету міста, то тепер краде у малюків.

Самопроголошений ''мер'' Луганська Пілавов обкрадає дітей з дитсадків
За повідомленнями аналітичного відділу ГІ "Права Справа", "перші особи" самопроголошеної "ЛНР" активно розкрадають і розпродають,з метою отримання особистої вигоди, російську гуманітарну допомогу.

Наразі, за інформацією з Луганська, у крадіжці гуманітарної допомоги звинувачують найближче оточення "мера" окупованого Луганська Маноліса Пілавова. За часів України Пілавов був першим заступником мера Луганська Сергія Кравченка.

В окупованому Луганську функціонує ДКП "Поколение", яке підпорядковується безпосередньо "меру" Пілавову. На територію цього комунального підприємства завозиться російська гуманітарна допомога і звідти розподіляється по закладам соціальної сфери.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" на адресу луганського дошкільного учбового закладу N2, згідно видаткової накладної від 27.08.2015 було відвантажено 216 банок тушонки яловичої, але по факту дошкільний заклад не отримав жодної банки. По документах дитсадку N15 відвантажили 504 банки тушонки, але заявку на її отримання дитсадок не оформлював і,відповідно, тушонку по факту діти не отримали. Ясла-садок N14,при потребі в 460 банок тушонки, отримав лише 144 банки. Дитсадок N53, при потребі 187 банок тушонки, не отримав жодної банки.

Тушонка,яка за цільовим адресним призначенням повинна була дійти до кінцевого споживача-дитячих дошкільних закладів,по факту була реалізована на ринках Луганська нечистими на руку ділками з найближчого оточення "мера" Пілавова

Хочу відзначити безумовний прогрес "мера" Пілавова. Якщо раніше він крав гроші з бюджету міста, то тепер краде у малюків.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua