Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На Луганщині загинув командир контррозвідки бригади "Призрак" на псевдо "Туліб"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Мірзоєв – командир підрозділу "156" бригади "Призрак", мешканець Москви. Свого часу "Туліб" переїхав до України. Після початку збройного протистояння на Сході України, в якості найманця,вступив до лав бойовиків. Під час зустрічей з представниками ЗМІ "Туліб" заявляв журналістам, що він найманець, який їздить по різних країнах і воює "проти Америки"

На Луганщині загинув командир контррозвідки бригади ''Призрак'' на псевдо ''Туліб''
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа"10 листопада 2015 року загинув командир контррозвідки бригади "Призрак" Таліб Мірзоєв

10 листопада українськими військовими була зафіксована активність ДРГ бойовиків в районі 29-го блокпосту ЗСУ. В той же день на ютуб-каналі НЗФ "Военные будни Новороссии" було розміщено відео на якому розвідгрупа бригади "Призрак" піднімає свій прапор в районі українського блокпосту.

https://www.youtube.com/watch?v=gGPkarrZONE

Відео супроводжується наступним коментарем: "Партизани ЛНР на зло українським військовим таємно підкралися до їх позицій і підняли прапор бригади "Привид" біля 29-го блокпосту.

29 блок-пост для наших бійців не є великою перешкодою, стежинки навколо нього вже прокладені, а всі позиції розвідані "

Як свідчить подальший перебіг подій, не всі стежини навколо українського блокпосту розвідані і відомі бойовикам. Російські посіпаки офіційно підтвердили факт загибелі командира контррозвідки бригади "Призрак" на псевдо "Туліб".

"Як стало відомо з достовірних джерел, командир контррозвідки бригади "Привид", Таліб Мірзоєв, позивний "Туліб", підірвався на розтяжці 10 листопада, між 11 і 12 годинами дня", -йдеться в повідомленні бойовиків.

Мірзоєв – командир підрозділу "156" бригади "Призрак", мешканець Москви. Свого часу "Туліб" переїхав до України. Після початку збройного протистояння на Сході України, в якості найманця,вступив до лав бойовиків. Під час зустрічей з представниками ЗМІ "Туліб" заявляв журналістам, що він найманець, який їздить по різних країнах і воює "проти Америки".

https://vk.com/id270995172

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua