Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   ГІ Права Справа   снайпер   Слон   ЛНР   російські куратори   45 полк спецпризначення ПДВ РФ

На території "ЛНР" продовжуються зачистки російських найманців та місцевих бойовиків.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Сам факт загибелі російського спецпризначенця свідчить про те, що в тилу самопроголошених "республік" триває процес т.зв. "утилізації" російських найманців та лідерів місцевих бойовиків,які не бажають дотримуватися режиму припинення вогню.

На території ''ЛНР'' продовжуються зачистки російських найманців та місцевих бойовиків.
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", на тимчасово окупованій території Луганщини триває протистояння між т.зв. "ополченцями" та їх кураторами з РФ.

Наразі,російські спецпризначенці почали зачистку місцевих бойовиків та російських найманців, які виступають проти режиму припиння вогню або хочуть виїхати до Росії.

Днями, поблизу окупованого Луганська загинув російський куратор бойовиків на псевдо "Слон". "Слон" був куратором військового навчального підрозділу ДНР "Хогвартс". Основним завданням росіянина був відбір бойовиків та їх вишкіл для участі в диверсійно-розвідувальних акціях на територіях контрольованих ЗСУ.

https://www.youtube.com/watch?v=7pqj0PjnII0

За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" на територію т.зв. "ЛНР" російський куратор, разом з групою "інструкторів", прибув на початку жовтня. Аналіз оперативної ситуації на території тимчасово окуваних районів Луганщини дозволяє припустити,що основним завданням групи "Слона" була фізична ліквідація лідерів місцевих бойовиків та російських найманців,під виглядом проведення спецоперацій силами місцевого МГБ ЛНР.

Саме в ці дні,на початку жовтня, в "сводках ЛНР" повідомляється про снайперські дуелі,але показовим моментом є те,що обстріл позицій та місць розташування бойовиків ведеться з території,яка контролюється

т.зв." ополченням".

Бойовики підтвердили факт загибелі російського куратора. "7 жовтня 2015, загинув легенда 45 полку, інструктор військового навчального підрозділу ДНР "Хогвартс" – Євген з позивним "Слон".

45 полк, про який згадується в повідомленні бойовиків-це 45-й окремий гвардійський ордена Кутузова ордена Олександра Невського полк спеціального призначення – військова частина Повітряно-десантних військ Збройних Сил Російської Федерації.

Сам факт загибелі російського спецпризначенця свідчить про те, що в тилу самопроголошених "республік" триває процес т.зв. "утилізації" російських найманців та лідерів місцевих бойовиків,які не бажають дотримуватися режиму припинення вогню.

Таким чином Росія створює жорстку вертикаль підпорядкування, в якій немає місця командирам так званих "махновських" напівпартизанських загонів з числа місцевого ополчення, що прийшли у владні кабінети на перших хвилях каламутної "російської весни".

Росія вимагає від своїх місцевих холуїв жорсткого підпорядкування і беззаперечного виконання наказів їх" кураторів ". Самодіяльність у прийнятті рішень у військовій або політичній площині з боку лідерів самопроголошених "республік " карається розстрілами.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua