Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ЗА ШО ВОЮЄ "ДЛНР"?

Ігор Бурдяк | 6.10.2015 12:40

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ситуація на Донбасі переходить із воєнної сфери у політичну. Його треба або інтегрувати в Україну, або відгородитися від його "окремих районів" до тих пір, поки Росія не забереться звідтам.

ЗА ШО ВОЮЄ ''ДЛНР''?
У Декларації "нормандської четвірки" за 02.09.2015 є такий пункт:

"Они также поддерживают трехсторонние переговоры между Европейским Союзом, Украиной и Россией в целях выработки практического решения вопросов, вызывающих обеспокоенность России, в связи с выполнением Соглашения о Глубокой и всеобъемлющей зоне свободной торговли между Украиной и Европейским Союзом".

Путін "стурбувався" у 2005 перемогою помаранчевої революції. Потім із різних причин сталося так, що переміг "його" кандидат. Він використав його перед самим підписанням Угоди з ЄС. Далі, – знову Революція, і знову перемога українців. Стурбований Путін застосовує силу. Задля того, щоб Україна не пішла у Європу. Йому допомагає його пята колона в Україні. Але – знову поразка.

І нині ми маємо таку ситуацію. Путін змушений погодитися з укладенням Угоди України з ЄС. І при цьому використовує "ДЛНР" для того, щоб виторгувати для себе хоч якісь преференції. Будь-який компроміс є здачею частини власних інтересів сторонами, які на нього погоджуються.

Після цієї Декларації робочі групи Кучми і Захарченко-Плотницького будуть погоджувати різні сфери життєдіяльності України, у яку має влитися в майбутньому "ДЛНР". Зрозуміло, що Росія буде відповідно інструктувати представників "ДЛНР". Де-факто вона вважатиме їх своїми представниками.

Кучма повинен би пояснити їм, що оскільки Донбас буде не у Росії, а в Україні, то його інтереси не ідентичні з російськими. І їм треба брати до уваги не інтереси Росії, а інтереси Донбасу в Україні. Якщо представники "ДЛНР" цього не зрозуміють, чи тим більше не сприймуть, то смислу у переговорах немає


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua