Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   блокада Криму   Тука   Москаль   АТО   Клименко Ю.Ю.

Блокада Криму допомогла реально оцінити гігантські масштаби контрабанди на Донбасі


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У той час, як ініціатори блокади Криму щодня затримують сотні фур, в зоні АТО на Донбасі бійці рапортують про мізерні обсяги виявленої контрабанди.

Блокада Криму допомогла реально оцінити гігантські масштаби контрабанди на Донбасі
250 заблокованих фур,як результат першого дня продовольчої блокади Криму.Кожна фура-це 20-22 тн вантажу.Населення Криму на 2014 рік становить 2,3 млн чоловік.

До чого це я веду? Зараз поясню.

Населення самопроголошеної ЛНР (оцінка на 01.03.2015 р) -1 197 100 чол. Населення ДНР (оцінка на 01.08.2015р) -2 332 556 чол.

21 вересня 2015 р., за інформацією СБУ, у Луганській області силовики не дали провезти на територію "ЛНР" п'ятнадцять (!) тонн споживчих товарів і продуктів харчування.

"Три (!) мікроавтобуса рухалися в бік лінії розмежування поза встановлених контрольних пунктів."

Цілих три мікроавтобуси задовільнили потреби окупованих районів з мільйонним населенням.

Ну, з окупованими районами Луганської області все зрозуміло.

Губернатор Тука заявив,що практично поборов це ганебне явище.Я маю на увазі контрабанду. Так, залишилося відсотків 30% від того,що було при матюкливому "папєрєдникє".Не дарма ж Москалем його кличуть.

Тільки у мене одне крамольне запитання до нинішнього губернатора Туки-звідки Вам відома цифра кількості контрабанди,мається на увазі 100%,яка дає Вам підстави заявляти про її скорочення на 70%? Москаль передав тему, назвавши реальні об"єми перевезення контрабандних вантажів?

Тоді,як бути з "непокабелимой" боротьбой з цим ганебним, але грошовим явищем, переважно на камери,як самого Москаля, так і його заступника Ю.Ю. Клименка?До речі, п.Тука,Юрій Юрійович, зараз і Ваш заступник.

"Меня терзают смутніе сомнения"-це часом не п.Клименка мав на увазі розстріляний волонтер Ендрю,коли на тлі Новотошківської школи розповідав про таємничого Юрія Юрійовича,який вирішує всі питання на контрольованих Україною територіях?

"Контролює все Юрій Юрійович і пан генерал-лейтенант. Ці два гівна давно тут сидять", -заявив перед смертю волонтер Андрій Галущенко, розповідаючи про незаконну торгівлю в зоні АТО

До речі,а як там справи з контрабандою в сусідній Донецькій,

області?

"На Донеччині на блокпосту співробітниками СБУ були зупинені два (?) легкових (!) автомобілі."

Я хотів би зацікавленим і не дуже, особам, нагадати,що війна закінчиться тобі,коли не в ній,війні, не буде матеріальної зацікавленості обох сторін конфлікту.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua