Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   АТО   Анклав БПЛА   ГЛОНАСС

У зоні АТО проходить випробування вітчизняний комплекс "Анклав"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За оцінками незалежних експертів, портативний постановник перешкод "Анклав" за своїм потенціалом є одним з кращих у світі. Наразі проводяться його випробування в польових умовах.

 У зоні АТО проходить випробування вітчизняний комплекс ''Анклав''
У зоні АТО проходить випробування постановник радіоперешкод "Анклав" створений вітчизняним виробником – компанією "Укрспецтехніка".Новий комплекс призначений для ефективної боротьби з безпілотними літальними апаратами.

Принцип його роботи досить простий – пристрій створює перешкоди навігаційному обладнанню, яке використовує сигнали GPS / ГЛОНАСС для визначення поточних координат.

Більшість безпілотних літальних апаратів здійснює польоти в автоматичному режимі.

В їх електроніку заздалегідь вносяться координати контрольних точок, над якими вони повинні пролетіти і зібрати відповідні розвіддані. "Анклав" же, створюючи перешкоди, фактично робить ворожий БПЛА безпорадним.

Комплекс "Анклав" має можливість використання ненаправлених і спрямованих (діаграма спрямованості – 40 0 х40 0, коефіцієнт підсилення – 13 дБ) антен з комплекту, що забезпечує дію на певний сектор.

Маса виробу – не більше 20 кг (з антенами і кабелями) – для "Анклав-1" і "Анклав-1М". Маса "Анклав-2" (з додатковим блоком приймача і спецобчислювача) – не більше 30 кг.

За оцінками незалежних експертів, портативний постановник перешкод "Анклав" за своїм потенціалом є одним з кращих у світі. Наразі проводяться його випробування в польових умовах.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua