Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   АТО   ЛНР   ДНР   Нижній Новгород   медична реабілітація бойовиків

Терористів "ДНР" та "ЛНР" лікують у Нижньому Новгороді


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Аналітичним відділом ГІ "Права Справа" встановлено місце розташування медичного центру на території РФ, де проходять амбулаторну та психологічну реабілітацію бойовики самопроголошених республік "ЛНР" та "ДНР".

Терористів ''ДНР'' та ''ЛНР'' лікують у Нижньому Новгороді
Алітичним відділом ГІ "Права Справа" встановлено місце розташування медичного центру на території РФ, де проходять амбулаторну та психологічну реабілітацію бойовики самопроголошених республік "ЛНР" та "ДНР".

Медичний центр розташований за адесою: м. Нижній Новгород, вул. Маршала Воронова, б. 20а

Станція метро "Бурнаковская".

Завідувач: І.М. Хайтаров: (831) 421-83-24

Реєстратура: 421-83-23, факс 241-86-60

Єдина довідкова: (831) 428-81-88

На фото – бойовик "ДНР"Андрій Давидов

Місце проживання: м.Макіївка Донецька обл...

За його спиною – табличка з назвою лікувального закладу,де він проходить комплексну реабілітацію після поранення. Назва закладу – Федеральна державна установа "Приволзький окружний медичний центр. Клінічна лікарня N3".

Приволзький Окружний медичний центр ФМБА Росії (ПОМЦ) – один з найсучасніших і високотехнологічних медичних комплексів м. Нижній Новгород, який надає амбулаторну та стаціонарну допомогу: реаніматологія, нейрохірургія, кардіологія, неврологія, травматологія та ортопедія, онкологія, хірургія, терапія, ендоскопія, урологія, акушерство та гінекологія, ревматологія, рентгенологія, УЗД, щелепно-лицьова хірургія (стоматологія), трансплантація органів.

В цьому медичному закладі проходить лікування не тільки Давидов, але і його бойові "побратими". Крім лікування, в програму психологічної реабілітації входять екскурсії і прогулянки по місту. Зокрема, "ветерани" фотографуються на тлі символу Нижнього Новгорода – скульптури оленя, яку подарувала місту почесний консул Угорщини Елада Нагорна.

В програму "психологічної реабілітації" входять і публічні акції на підтримку самопроголошених республік в центрі міста.

Ці фото – черговий доказ злочинів РФ проти України, який буде використаний під час міжнародного трибуналу.

Нагадаю,раніше повідомлялося,що в Ростові на Дону організовано центр реабілітації для бойовиків "ДНР" і "ЛНР", в якому вони очікують лікування і протезування за рахунок фонду свого колишнього лідера Ігоря "Стрєлкова" Гіркіна.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua