Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Син ідеолога "ЛНР" живе в столиці "хунти"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Пане Юрію, Вам є чим "пишатися", тому будьте послідовні-заберіть свого сина зі столиці "злочинної хунти". Хоча би заради його "спокійного" майбутнього в Вашій "республіці", яку Ви так палко виборюєте на газетних шпальтах свого видання.

Син ідеолога ''ЛНР'' живе в столиці ''хунти''
Рівень злочинності в "ЛНР" знизився в сім разів, у той час як українські нацбатальони, у складі яких часто служать колишні кримінальники, продовжують мародерствувати. Про це заявив "депутат" "Народної Ради ЛНР", головний редактор газети "XXI век" Юрій Юров.

"11 серпня була велика прес-конференція міністра внутрішніх справ ЛНР. Як це не парадоксально, напевно, дає про себе знати воєнний час, але злочинність на нашій території значно знизилася – у сім разів порівняно з довоєнними часами", – зазначив він.

"І прямо протилежна ситуація спостерігається по інший бік фронту. Я думаю, навіть тих, хто симпатизує київській владі, вразили викриття, коли з'ясувалося, що в спецбатальйоні МВС "Торнадо" служили кримінальники, яких раніше за кілометр не підпускали до служби в правоохоронних органах", – додав Юров.

Говорячи про те, як реагує на ситуацію українська влада, один з головних ідеологів "ЛНР" заявив: "Рано чи пізно цей джин, який вони випустили з пляшки, націоналістичний демон, обернеться проти них, і вони підуть на Київ з тією ж метою – грабувати і вбивати".

Дуже дивно, що пан Юров, знаючи про такий рівень безчинств і жахіть на контрольованих центральним урядом українських територіях, ще не наполіг на тому, щоб його старший син Богдан переїхав додому, до безпечної ЛНР.

Богдан Юров навчався в Харкові, а зараз переїхав до "хунтівської столиці" – Києва,де спокійно проводить свій час в розважальних закладах. Сторінка Богдана у соцмережах https://vk.com/b.yurov дає зрозуміти, що син ідеолога бойовиків зараз перебуває у столиці України, яку за словами його батька, атакуватимуть націоналістичні демони. Риторичне запитання до батька-чи не боїться він за сина,залишаючи його в місті де "грабують і вбивають"?

До речі, син ідеолога ЛНР полюбляє українську музику і постить патріотичні проукраїнські картинки,напевно на пам'ять про татову бурхливу молодість, коли той позиціонував себе,як проукраїнський активіст. Сам же тато,не поділяє "модних" уподобань сина і пишається тим, що його прізвище включено до списків бандитів на сайті "Миротворець".

"Діяльність "Миротворця" зайвий раз підтверджує, що в Україні формується фашистський, терористичний режим, якому не може бути місця в XXI столітті в Європі... Можна навіть пишатися тим, що там моє прізвище є і я б образився, якби його там не було", – зазначив Юров.

Пане Юрію, Вам є чим "пишатися", тому будьте послідовні-заберіть свого сина зі столиці "злочинної хунти". Хоча би заради його "спокійного" майбутнього в Вашій "республіці", яку Ви так палко виборюєте на газетних шпальтах свого видання.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua