Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   АТО   ДНР   Ростсільмаш   врожай

Хто і для кого збирає врожай на окупованих територіях Донбасу


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Будь-які заяви та коментарі у ЗМІ, де стверджується, що комбайновий завод "Ростсільмаш" постачає або намірюється постачати сільгосптехніку в ДНР – безпідставні.

Хто і для кого збирає врожай на окупованих територіях Донбасу
На минулому тижні з'явилася інформація, що на непідконтрольну Україні територію Донецької області було ввезено 67 одиниць сільгосптехніки з Росії. Серед них 22 комбайни, 25 зерновозів і 20 тракторів. Джерело новини – "міністерство політики та продовольства" так званої "ДНР".

Так зване міністерство "ДНР" повідомило, що до жовтня на окуповану Росією територію Донбасу буде ввезено дві сотні одиниць сільгосптехніки з ростовського комбайнового заводу "Ростсільмаш".

На ці повідомлення відгукнулася прес-служба згаданого ростовського заводу.

"Будь-які заяви та коментарі у ЗМІ, де стверджується, що комбайновий завод "Ростсільмаш" постачає або намірюється постачати сільгосптехніку в ДНР – безпідставні. Компанія не відвантажувала і не продавала сільгосптехніку на цю територію і не має наміру цього робити. Якщо агромашини виробництва "Ростсільмаш" якимось чином потрапили або потрапляють до ДНР, це відбувається без відому компанії", – зазначається у поширеному прес-службою "Ростсільмаш" повідомленні.

Втім, насправді важливе не те, знає чи не знає, продавав чи не продавав ростовський виробник свої комбайни терористам. Важливо, хто їстиме зібраний врожай: чи дістанеться він мешканцям Донбассу, а чи його спіткає зовсім інша доля.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua