Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вони прийдуть, і в цьому винні будем ми


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Вони прийдуть, і в цьому винні будем ми... Звісно ж, ідеться про загрозу повернення неоголубих.

Вони прийдуть, і в цьому винні будем ми... Звісно ж, ідеться про загрозу повернення неоголубих. На жаль пост-майданні сили влаштували гризню не на життя, а на політичне знищення, а їхні ключові креатури в галузях, що так спрагли за реформами, піддаються брудним медіа-атакам. Ще донедавна це був міністр Аваков. Але йому хоча б вдалося щось розпочати, щось запустити. Тож "мочити" його стали тоді, коли все-таки реформаторський "процес пішов".

А от Олександру Завгородньому, новому керівнику ДП УКРЗАЛІЗНИЦЯ, пощастило менше. Щойно він анонсував початок перетворень на "железке" і задля транспарентності процесів та можливості мати об'єктивний канал зворотнього зв'язку відкрив нову професійну групу на facebook https://www.facebook.com/groups/757403080965685/, як по ньому почали стріляти з серйозних медійних гармат. Але ж у ФБ-групі "Центр реформування транспортної інфраструктури України" реально знають ситуацію в галузі, тож розуміють, що потрібно вибиратися з боргової "ями" (новому керівнику ДП вдалося домовитися про реструктуризацію).

Проблема тих медійних атак полягає в тому, що, по-перше, здійснюються вони з флагманів вільної журналістики, якщо така в Україні залишилась після того як скрізь, в тому числі й у ЗМІ, похазяйнували олігархи (Чого варта лише історія з "Корреспондентом").

По-друге, медійні гармати стріляють саме в реформаторів, а у випадку із Завгороднім це сталося одразу після анонсування реформ. Авакову хоч дали запустити процес.

І головне, є підстава говорити про те, що опоненти Завгороднього з лав самої ДП УКРЗАЛІЗНИЦЯ могли ініціювати проти нього медійну-атаку за державні гроші, які, очевидно, виводились з ДП в значних обсягах. Про ситуацію з одним напрямком на УКРЗАЛІЗНИЦІ можна ознайомитися хоча б тут http://www.ukrinform.ua/rus/news/formula_b...liardov_1767088.

Це не було б так сумно, якби не насувалися перегони, під час яких виборець, змучений підняттям цін, падінням гривні в умовах половинчастих реформ або їхньої відсутності, не позирав би дедалі більше в напрямку заграючих з ним політичних реваншистів та всіляких популістів.

В 2005 році помаранчевим силам вистачило лише півтора року гризні за ресурс, щоб на демократичних виборах 2006 перемогли донецькі хлоп'ята.

Чи залишається загроза повернення неоголубих реальною? Краще запитати чи не допомагають їм в цьому клептомани на посадах, які досі не виметені цупким реформаторським віником.Вони прийдуть, і в цьому винні будем ми

Ігор Рудич, журналіст, блогер, OPAD


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua