Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Росія уклала угоду з дияволом і чекає добра


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

І от знов старий, як світ, сюжет очікування добра, цією російською більшістю, від угоди з сатаною...

Росія уклала угоду з дияволом і чекає добра
Росіяни дійсно прекрасно в курсі щодо того, що вони – цілком свідомо – обрали, і далі обирають брехню замість правди. І звичайно що ніякі трибунали, чи щось таке подібне, ніколи з таким вибором людини (людей) нічого поробити не зможуть.

Але в перекладі на грецьку слово брехня (разом з наклепом і ненавистю) буде diabole – диявол.

І коли ми читаємо в [JN 8:44]:

"Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді",

- то ці слова сьогодні звучать так, ніби вони сказані сьогодні, і сказані спеціально для тої російської більшості, яка прекрасно бачить ту величезну, величезну як по суті, по підлості, так і по об'єму брехню, яка щодня, щогодини вивергається з епіцентра московської інфоканалізації. Далі вона розходиться всюди, зусиллями репітерів, головним чином цілком свідомих, організованих і проплачених украденими в російського народу грошима, які і репродукують це московське брехливе інфолайно всюди навколо.

Зайво запитувати, чи не так, буде чи ні Росії добро від угоди з сатаною – цей сюжет, як підписання, так і наслідків угоди з дияволом, відомий всюди в світі з найдавніших часів. Тому коли є певність щодо того, що вибір російської більшості, хоч звісно не всіх, є брехня, то говорити про це буде цілком коректно. І вибір російською більшістю брехні, це на жаль щира правда.

І от знов старий, як світ, сюжет очікування добра, цією російською більшістю, від угоди з сатаною...

Було: https://site.ua/ivan.oberemko/434-russkiy-znachit-nahuy/

Ирина Коротыч "Трибунал по МН-17: кто против?"

Вчора о 14:033013995

Когда Россия ртом своего МИДа и других официальных лиц заявила, что она против создания трибунала по сбитому Боингу, я, если честно, сначала решила, что это фейк. Ну не могут же они быть такими дебилами: сначала завалить информационное пространство "альтернативными расследованиями", по результатам которых Россия остаётся вся в белом, чистой, невинной и незапятнанной, а вина совершенно отчётливо ложится на проклятых укро-фашистов – а потом выступить против трибунала? Вы же первыми должны этого трибунала добиваться – надо же завершить процесс и растереть укро-фашистов в порошок!

[...] Основная же масса россиян всё хорошо понимает. Уж чего-чего, а поводов для сомнений в "официальной версии Кремля" современное информационное пространство даёт более чем достаточно. Просто миллионы людей не считают ложь – преступлением.

[...] Так что не тешьте себя иллюзиями на тему "Вот будет трибунал – и они прозреют!". Не считайте миллионы людей дебилами. Они просто выбрали ложь, и с этим никакой трибунал уже ничего не поделает.

Переклад на російську тут: http://olexlviv.blogspot.com/2015/07/blog-post_27.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua