Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/55ad2224c70d9/

В України є достатньо сил, аби зупинити війну

Москаль-чарівник | 20.07.2015 19:30

У нас є достатньо сил, щоб протистояти ворогові і зупинити війну. Якщо ми витримаємо цей тиск ще тиждень, то на цьому все закінчиться. Керівництво країни має

В України є достатньо сил, аби зупинити війну
Говорити про те, що біля наших кордонів йде накопичення сил противника, не можна. Швидше за все, це, як завжди, ротація – зміна одних військових підрозділів на інші. Що дійсно відбувається – і це підтверджено керівництвом Міністерства оборони та АТО, – так це накопичення живої сили бойовиків в районі Алчевська. Але це зовсім не фронтове місто. Алчевськ знаходиться в тилу незаконних збройних формувань.

Найактивнішими точками протистояння є Щастя, Станиця Луганська і район Первомайська. Так, кількість обстрілів збільшилася, але пов'язувати їх з можливим наступ не можна. Всі розмови бойовиків про перехід у наступ – це видавати бажане за дійсне. Тому що ті максимальні 34 тисячі, які нам можуть протистояти, не здатні вести активних бойових дій проти 65-тисячного українського війська. Це поза логікою будь-якої військової тактики.

Сама активність на окупованих територіях і кордоні пояснюється просто- це військово-політичний тиск Росії на керівництво України з метою змусити повернути тимчасово окуповані території на умовах Росії. Тобто, проведення виборів, скасування норм про те, що переселенці не можуть голосувати і, відповідно, надання особливого статусу регіонам, та примус України грати за правилами Російської Федерації.

Тим більше,що всі заяви України про те, що нас підтримує Європа, не відповідають дійсності. Більше того, підтвердилася інформація про те, що Україну фактично обміняли на Іран. Нам ще раз продемонстрували, що захист територіальної цілісності України – наша внутрішня справа і Захід не братиме участь у військовому протистоянні, або стримуванні Росії.

Якщо раніше присутність російських військ заперечувалася самою Росією, то зараз це навіть не приховується. Це робиться для створення психологічного тиску. Там йде планова ротація, причому публічна. А у нас знову в ЗМІ йде момент нагнітання і істерії. У нас є достатньо сил, щоб протистояти ворогові і зупинити війну. Якщо ми витримаємо цей тиск ще тиждень, то на цьому все закінчиться. Керівництво країни має продемонструвати, що ми готові до опору.

Дмитро Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua