Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Співробітники спецслужб із піврічним запізненням реагують на ситуацію в зоні конфлікту


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

9 липня 2015 року заступник керівника штабу антитерористичної операції Сергій Галушко повідомив про те,що українські військові на території Російської Федерації в місті Міллерово (Ростовська область) виявили великі скупчення російських військ і військовий табір підготовки бойовиків.

"Це найманці з Росії та інших країн. На протязі декількох місяців вони проходять там підготовку", – сказав Галушко.

Можна тільки порадіти такій поінформованості заступника керівника штабу антитерористичної операції.Українські військові наочно продемонстрували,що мають повну оперативну інформацію не тільки з місць бойових дій,але й в курсі подій,що відбуваються на території держави-агресора.

А для того щоби п.Галушко мав більш детальну картину того, що відбувається на території РФ,зокрема в районі м Міллерово,я процитую йому повідомлення розвідгруп ГІ"Права Справа",яке було опубліковано в ЗМІ ще 17 грудня 2014 року.

В повідомленні йшлося про наступне:" Поблизу військового аеродрому, розташованого в 5 км на північний захід міста Міллерово (Ростовська область, РФ) зосереджені підрозділи 2-ї окремої бригади спеціального призначення ГРУ ГШ МО РФ (в \ ч44917), 76-й гвардійської десантно-штурмової дивізії (Псков), 7-ї окремої гвардійської Червонопрапорної орденів Суворова, Кутузова, Невського танкової бригади (місце постійної дислокації – Чебаркуль, Челябінська обл), 79-й гвардійської реактивної артилерійської бригади (місце постійної дислокації – Тверь), 92-ї окремої радіотехнічної бригади ОСП ГРУ (в \ ч 64845, 682351, с.Сисоївка, Приморський край).Крім того, 6 і 7 грудня була проведена планова ротація російських військовослужбовців з Челябінська, Пскова і Мурманська, а в ніч з 8 на 9 грудня в Донецьк (Україна) увійшла колона псковських десантників."

На жаль цей приклад не виняток з правіл,а швидше усталена практика, коли офіційні представники силового блоку через півроку, з розумними обличчями, повідомляють інформацію, яку розвідгрупи ГІ "Права Справа" опублікували ще півроку тому.

Нагадаю, 8 червня 2015 року, заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО) Олександр Литвиненко в ході засідання міжпарламентської ради "Україна-НАТО" поширив інформацію про присутність на Донбасі російських комплексів радіоелектронної боротьби "Ртуть", яку я оприлюднив ще 14 грудня 2014 року.

Панове речники, радники, очільники і просто небайдужі співробітники спеціальних служб. Звертаюся до вас з проханням хоча би раз на тиждень заходити до мене на сторінку в ФБ, щоби моніторити ситуацію і мати неупереджене джерело інформації безпосередньо з місця подій. Витрачені хвилини дадуть можливість оперативно,а не через півроку, реагувати на ситуацію в зоні конфлікту.

Дмитро Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua