Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   Р-330КМК.   МТС   АТО   ЛНР

На Донбасі проходить тестування російська станція радіоелектронної боротьби "Житель"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За інформацією з джерел, наближених до силових структур бойовиків, аналітичному відділу ГІ"Права Справа" стало відомо,що основною причиною відсутності зв'язку було використання росіянами у тестовому режимі автоматизованої станції перешкод Р-330Ж "Житель".

На Донбасі проходить тестування російська станція радіоелектронної боротьби ''Житель''
Протягом останніх двох тижнів на Луганщині фіксувалися проблеми зі стільниковим з'язком. Після тривалої перерви на сьогодніщній день оператор МТС забезпечує зв'язок на окупованій території, але його подальша доля є невизначеною.

Сторона так званої "ЛНР" пояснювала це аварійним станом базових станцій та вирішенням фінансових питань з МТС і створенням на базі "віджатого" у "Киівстар" обладнання, свого альтернативного оператора. "Ми нагадуємо, що включення "МТС" – це гарна можливість для луганчан обмінятися альтернативними контактами, оскільки ми не можемо гарантувати, що даний оператор і надалі працюватиме стабільно і без перебоїв", – сказали в "мінзв'язку" невизнаної республіки.

За інформацією з джерел, наближених до силових структур бойовиків, аналітичному відділу ГІ"Права Справа" стало відомо,що основною причиною відсутності зв'язку було використання росіянами у тестовому режимі автоматизованої станції перешкод Р-330Ж "Житель".

Ця станція призначена для виявлення, пеленгування і радіозаглушення мобільних станцій систем рухомого супутникового зв'язку Інмарсат і Ірідіум, а також систем стільникового зв'язку стандарту GSM 1900 та радіозаглушення навігаційної апаратури споживачів систем супутникового зв'язку NAVSTAR (GPS). Вона може працювати як в автономному режимі, так і в сполученій парі, як ведучим, так і дублюючим варіантом під керівництвом комплексу Р-330КМК.

Сигнал глушиться повністю в радіусі 20-30 кілометрів від працюючої станції. Засоби радіотехнічної розвідки противника не зможуть виявити станцію після того, як вона почне роботу, тому "Житель" просто "придушить" їх.

Тож маємо ситуацію, при якій Росія використовує Україну, як тестовий полігон для випробування новітніх зразків озброєння.

Раніше аналітик Центру дослідження конфліктів в Оксфорді і асоційований партнер Програми з питань Росії та Євразії Chatham House Кер Гілс у своїй статті для BBC News писав, що Росія випробовує в Донбасі свою новітню зброю і тактику, застосовуючи техніку для створення радіоелектронних перешкод для зв'язку українців. Таких технологій в Росії не було в 2008 році, і це стало слабким місцем на полі бою. Тепер же на Сході України російські військові активно застосовують електроніку, якої в Україні немає.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua