Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Російські окупанти зробили ставку на Дрьомова


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За певними ознаками, російські куратори на тимчасово окупованих землях Луганщини роблять ставку тепер не на громадянина РФ Миколу Козіцина, а на місцевого отамана Павла Дрьомова. Це підтверджується тим фактом, що зброя та обмундирування з останнього т.зв."гуманітарного конвою" були спрямовані найбільш активному на сьогодні стаханівсько-первомайском

Російські окупанти зробили ставку на Дрьомова
Російські окупанти зробили ставку на Дрьомова

Останнім часом в російських і вітчизняних ЗМІ з'явилися повідомлення про напади і вбивства лідерів т.зв. "козачого" руху на тимчасово окупованій території Луганщини і РФ.

21 червня у Новочеркаську Ростовської області було було скоєно замах на вбивство активіста луганського "антимайдана", одну з лідерів "Луганської гвардії", організатора референдуму по створенню "ЛНР" Любов Корсакову.

Напад на Корсакову стався близько 23:00 біля будинку, де вона проживала з дочкою. Невідомі спочатку оглушили Корсакову ударом по голові, а потім сильно побили.Підсумком нападу стали подвійний перелом зі зміщенням кісток гомілки, лівої гомілки, розрив зв'язок на правому гомілковостопному суглобі, черепно-мозкова травма, струс мозку, тяжка травма правого ока, численні набряки і удари, понівечене обличчя (їй намагалися розірвати ротову порожнину).Про злочин стало відомо через кілька днів від родичів Корсакової.

25 червня у соціальних мережах почали з"являтися повідомлення користувачів про вбивство начальника особливого відділу "козачої національної гвардії" Жирова.

Лідери "козачої національної гвардії" перекладають відповідальність за ці події на спеціальні служби т.зв."ЛНР",які діяли за вказівкою голови самопроголошеної республіки Ігоря Плотницького, вважаючи, що почалася зачистка незручних для цього "діяча" політичних опонентів.

Отаман "Всевеликого війська донського" Козіцин в інтерв'ю російським ЗМІ охарактеризував цю ситуацію наступним чином: "Тут відбуваються якісь чудеса. Гине глава адміністрації Первомайська, гине Мозговий. Гинуть добровольці і козаки козачої національної гвардії. Замах на Пашу Дрьомова. Гине Жиров".

Показово,що начальника особливого відділу "козачої національної гвардії" Жирова будо вбито після поширення інформації про важкий стан здоров'я отамана Миколи Козіцина.

На початку червня з джерел наближених до керівництва т.зв."Всевеликого войска Донского" аналітичний відділ ГІ " Права Справа"отримав інформацію про те,що отаман Козіцин смертельно хворий. У нього рак легенів і наразі у Росії він проходить курс інтенсивного лікування, і перебуває в поганому стані.Ця інформація фактично спростовувала розтиражовані в ЗМІ повідомлення,що Козіцина вивели з тимчасово окупованої території Луганської області через незгоду з політикою офіційного Кремля щодо розвитку подій на Донбасі. Козіцина звинувачували в козацькому сепаратизмі і відсутності підпорядкування не тільки самопроголошеному лідеру "ЛНР", але і безпосередньо російським кураторам.

Додам, що якби ця зачистка була інспірована т.зв. МГБ чи "Генеральною прокуратурою" ЛНР, то з'явилася би відповідна інформація про ці акції, як це було раніше з аналогічними подіями, наприклад, в Антрациті,Красному Лучі, Луганську та Первомайську. Тоді ці ліквідації козацьких ватажків підносилися підконтрольними Плотницькому ЗМІ,як встановлення і наведення порядку і законності. Але відповідної заяви не було.

Любов Корсакова, яка хоч і заявляла, що знаходиться в опозиції до Плотницького, тим не менше була в добрих стосунках з МГБ, яке складається з колишніх офіцерів СБУ,які зрадили присязі і перейшли на бік ворога. До речі, у багатьох т.зв."проукраїнських" активістів з Луганська теж добрі стосунки з колишніми офіцерами СБУ,які зараз "працюють" в структурах МГБ.

Слід зауважити, що Корсакова постраждала не на окупованих територіях, а в Новочеркаську, власне, столиці донського козацтва, де зараз знаходиться і Козіцин. Напад був досить зухвалий – на освітленому місці. До того ж їй намагалися розірвати рота, що є мовби попередженням – мовляв, поменше говори. Цивілізаційні неписані закони – наприклад, що не можна бити жінок – у випадку козаків не діють.

Наразі, козаки знаходяться в активному пошуку каналу витоку інформації, зокрема, про смертельну хворобу Козіцина. Козіцин хвалився, що він має агентурну сітку у Києві, але так само агентурна сітка українських патріотів наявна серед козацьких лав та керівництва "ЛНР".

Інформація про стан здоров'я Козіцина активно використовувалася російськими спеціальними службами для загостнення протистояння між двома ватажками козачих формувань – Дрьомовим та нині покійним Мозговим.

За певними ознаками, російські куратори на тимчасово окупованих землях Луганщини роблять ставку тепер не на громадянина РФ Миколу Козіцина, а на місцевого отамана Павла Дрьомова. Це підтверджується тим фактом, що зброя та обмундирування з останнього т.зв."гуманітарного конвою" були спрямовані найбільш активному на сьогодні стаханівсько-первомайскому козацькому угрупуванню, яке й очолює Павло Дрьомов.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua