Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У Козіцина рак легенів, він не повернеться в "ЛНР"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Козіцин у Росії проходить лікування раку легенів і перебуває в поганому стані.

У Козіцина рак легенів, він не повернеться в ''ЛНР''
Як повідомляють джерела наближені до керівництва т.зв."Всевеликого войска Донского" отаман Козіцин смертельно хворий. У нього рак легенів і наразі у Росії він проходить курс інтенсивного лікування, і перебуває в поганому стані.

Загони підпорядковані отаману Козіцину контролювали фактично 80 відсотків окупованих територій у Луганській області. Раніше в пресі були повідомлення, що отамана вивели з тимчасово окупованої території Луганської області через незгоду з політикою офіційного Кремля щодо розвитку подій на Донбасі. Козіцина звинувачували у козацькому сепаратизмі і відсутності підпорядкування не тільки самопроголошеному лідеру ЛНР Плотницькому, але й безпосередньо російським кураторам.

Але, виявилося, що причиною його відкликання є захворювання на рак. Ця інформація певний час приховувалася російськими спецслужбами, щоб уникнути внутрішніх конфліктів в козачому середовищі за контроль над територіями.

Відсутність людини, як Козіцин, яка б володіла таким самим авторитетом серед козаків та місцевих, і могла б об"єднати навколо себе розпорошені козачі загони,і спонукала російські спецслужби на проведення адресних зачисток серед т.зв.козацьких отаманів та лідерів місцевих бойовиків,які були підпорядковані отаману.

На певному етапі російським спеціальним службам вдалося нейтралізувати на території т.зв.ЛНР та ДНР отаманів Косогора, Батю та низку польових командирів,які були безпосередньо підпорядковані отаману Козіцину,або входили в зону його впливу.

Замах та усунення одного із ватажків бойовиків "ЛНР" Олексія Мозгового був пов'язаний саме із станом здоров'я Козіцина. Наразі, на території т.зв. ЛНР залишається єдина фігура – Павло Дрьомов, який, до речі, був нагороджений Козіциним орденом" Золота Зірка" і користувався,як підтримкою самого Козіцина, так і авторитетом серед козаків.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua