Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Бойовики готуються штурмувати українські позиції на Бахмутській трасі


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Бойовики провели масштабні танкові навчання на території Слов'яносербського району Луганської області.

Бойовики готуються штурмувати українські позиції на Бахмутській трасі
Закінчилися масштабні танкові навчання бойовиків т.зв. "армії" "ЛНР", які проводилися на території Слов'яносербського району Луганської області. Характерною особливістю цих навчань було те, що перед початком їх проведення російськими спеціалістами був вибраний рельєф місцевості, схожий з рельєфом місць розташування блокпостів ЗСУ на Бахмутській трасі.

Як передають місцеві джерела, основним завданням цих навчань було відпрацювання взаємодії ударних танкових груп під час ймовірного штурму українських укріплень на Бахмутці. Вибраний рельєф і масштаб самих навчань, а також присутність під час їх проведення російських спеціалістів говорять про те, що бойовики не залишають планів проведення т.зв. "локальних" наступів в літній період.

Як повідомлялося раніше,одним з ймовірних місць наступу бойовиків є бахмутський напрямок. Саме на цьому напрямку останнім часом спостерігається активізація бойовиків і передислокація у цей район важкої техніки та живої сили.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua