Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Бойові дії в Мар"їнці: наступ чи спроба прибрати російських радикалів


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Може це була гра на грані фолу спеціальних структур сусідньої держави, яка руками Захарченко і ЗСУ спробувала вирішити для своєї країни питання подальшої долі радикально налаштованих співвітчизників, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України?

Бойові дії в Мар''їнці: наступ чи спроба прибрати російських радикалів
Ескалація бойових дій в районі населеного пункту Мар"їнка породила безліч питань, відповіді на які ми досі і не отримали.

Кожна зі сторін конфлікту висловила своє бачення ситуації.

"За даними групи ІС, саме наступ на Мар'їнку, за задумом командування російсько-терористичних військ, мав стати початком масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС. З цією метою, перед наступом, в район Донецька терористами було перекинуто два посилених "мотострілкових батальйони" (один – в Петровський район Донецька, другий – на північ) і танкову групу на додаток до раніше накопиченим силам", – про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

На користь цієї версії, а саме: наступ на Мар'їнку мав стати початком масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС, говорить той факт, що це сталося після того, як Росія фактично зірвала переговори в Мінську.Нагадаю, її представник- Азамат Кульмухаметов просто залишив переговори.

Позиція української сторони зрозуміла, тепер надамо слово т.зв."ополчению".

Я не буду давати цитати представників т.зв."офіційних структур" самопроголошеної "ДНР", краще надам слово безпосереднім учасникам цих подій. З блогу "ополченця" на псевдо lexpartizan: "Дрібна операція, яку взимку легко б заклали за півдня, стала мало не бідою і зривом початку літньої кампанії. У розвідці підозрюють зраду. У штабі – злив інформації, укри реально нас чекали."

ЗСУ чекали,а у штабі ополчення говорять про зраду. Може це точка зору однієї людини,яка поразку своїх поплічників намагається прикрити зрадою? Шукаємо далі.

Процитую командира НЗФ ДШРГ "Рязань": "Коротко про Мар'їнці: такої м'ясорубки давно не бачив, стільки жертв і перемир'я. Я чогось не розумію... укри пристреляли все так, що я три рази попрощався з життям ".

Тепер вже російські найманці розповідають про те, що українська артилерія відпрацювала на відмінно і била по пристріляних, наче в тиру, цілях.

"У штурмі брали участь близько тисячі бійців і 40 бойових машин. Майже бригада. Прорив лінії фронту знаходиться за межами можливостей ополченія. У штурмі Мар'їнки брали участь ДШРГ "Рязань", батальйон "Пятнашка","Восток" і навіть відпускники. Імхо, це таки Захарич з властивим йому ідіотизмом рипнулся"

Третя цитата цікава тим,що дає можливість зрозуміти характер операції – "прорив лінії фронту знаходиться за межами можливостей "ополченія". Себто, ні про який початок масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС, не йдеться. Другий цікавий момент – це назви військових формацій, які приймали участь у цьому наступі. ДШРГ "Рязань" та батальйон "Пятнашка" у більшості своїй складаються з російських та іноземних найманців, а батальйон "Восток", яким командує Ходаковський, важко запідозрити в симпатіях до Захарченка.

І нарешті, останній, третій, момент: "Захарич з властивим йому ідіотизмом рипнулся."Саме на цьому – "Захарченко рипнувся з властивим йому ідіотизмом" ми і зробимо акцент. Мене у цьому питанні власне цікавить не сам момент ідіотизму Захарченка, а то чий наказ він виконував і чи був цей наказ таким вже ідіотським?

Може це була гра на грані фолу спеціальних структур сусідньої держави, яка руками Захарченко і ЗСУ спробувала вирішити для своєї країни питання подальшої долі радикально налаштованих співвітчизників, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України? Щоби отримати відповіді на ці запитання зробимо маленький екскурс в історію.

Далі буде...

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua