Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чому я підтримую ухвалення пакету законів із декомунізації?

Ігор Бурдяк | 11.04.2015 14:27

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Сам факт того, что в Киеве появилась власть, которая цинично накануне Дня Победы вносит закон, запрещающий коммунистическую идеологию, свидетельствует о том, что это общество тяжело больно", – Зюганов

Чому я підтримую ухвалення пакету законів із декомунізації?
Характерним з приводу теми статті є ось такий коментар аноніма (Профіль недоступний):

1. Я люблю свою страну и горжусь, что она есть и борется. А мои родители уже старенькие и они ЖИВУТ СОВЕТСКИМ ПРОШЛЫМ. И я, слышишь Вятрович, урою ЛЮБОГО кто посмеет их обидеть.

2. А орден "Великой Отечественной Войны" 3-х степеней ты что будешь с груди ветеранов срывать???!!! Боюсь, не поймут...

3.Я тоже не молод и родился в Советском Союзе. Вятрович, ты пытаешься его ЗАПРЕТИТЬ?!

4 и последнее. Надо думать, прежде чем что-то сделать и всесторонне обдумать все последствия и результаты своих поступков. В вы говорите "Единая Украина", "Схід та Захід разом". Эх...!!!!!


Насамперед хочу зауважити, що не В'ятрович, і не Верховна Рада України "заборонила" Радянський Союз.

Це зробив Конституційний Суд Російської Федерації (повноправної спадкоємиці СРСР) більш, ніж 22 роки тому назад (Дело КПСС):

"Руководящие структуры КПСС и КП РСФСР присвоили государственно-властные полномочия и активно их реализовывали, препятствуя нормальной деятельности конституционных органов власти. Это послужило юридическим основанием для ликвидации данных структур Указом высшего должностного лица РФ. Действия Президента были продиктованы объективной необходимостью исключить возврат к прежнему положению, ликвидировать структуры, повседневная практика которых была основана на том, что КПСС занимала в государственном механизме положение, не согласующееся с основами конституционного строя.

Основанием для предписанного пунктом 1 Указа от 6 ноября 1991 года прекращения деятельности и роспуска организационных структур КПСС и КП РСФСР является прежде всего положение части первой статьи 4 Конституции РФ в редакции от 1 ноября 1991 года, возлагающее на государство и его органы обязанность обеспечить охрану правопорядка, интересов общества, прав и свобод граждан.

Антиконституционность деятельности руководящих структур КПСС и КП РСФСР, существовавших на момент издания Указа Президента РФ от 6 ноября 1991 года "О деятельности КПСС и КП РСФСР", исключает возможность их восстановления в прежнем виде."


"Дело КПСС" констатує, що не було ніякого СРСР (радянської влади). Ради (Советьі) були фікцією. Реальна влада, узурпована, антиконституційна, була в КПРС.

Отже, шановний Mark Kalendarov, поясніть ситуацію своїм "стареньким", які "ЖИВУТ СОВЕТСКИМ ПРОШЛЫМ". А якщо не можете, то спробуйте "урьіть" Конституційний Суд Російської Федерації, який відкрив багатьом очі на те, ким був "Радянський Союз"...так-так, цю назву треба брати в лапки, бо його фактично не було.

Тому в "буржуазних країнах", де звикли казати правду, так його називали лише на офіційних заходах. Зазвичай у серйозних публікаціях писали Russia (Росія). Бо насправді основою цієї комуністичної імперії не був "пролетарський інтернаціоналізм". Російська ідея чи то царська, чи комуністична, чи нинішня завжди мала і має жорстко національний характер (хоча це заперечувалося в СРСР, і заперечується нині) – російська мова, російська культура, єдність у розумінні переможної російської історії та у архаїчних, зазвичай антизахідних орієнтаціях на майбутнє". Ця ідея душила усе національне, неросійське в СРСР (Іван ДЗЮБА ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗМ ЧИ РУСИФІКАЦІЯ?), ця ідея є причиною продовження страждань кримсько-татарського народу, ця ідея є причиною теперішньої російсько-української війни.

До стареньких предків Календарова і їм подібних, які "живуть Радянським Союзом" жодних претензій, звичайно, бути не може, але чому заперечують пакет "декомунізаційних законів" нинішні російські урядовці, депутати, незрозуміло...зрешто, НМД, вони добре розуміють їх логічність і необхідність, та їх лякає розрив, прірва між 1917/91... Логіка веде до того, що Росія має поступити із цими датами так, як Німеччина поступила із 1933/45.

Та не хочеться...

Україна зробила цей крок. І уже вчора на різних телешоу ОБ продемонстрував свою "п'ятиколонність". Розчарував мене вчора, і чи не вперше, телеведучий Євген Кисельов.

Не треба свідомо маніпулювати. Не заборонено використовувати радянські нагороди за боротьбу з нацистами з тоталітарною символікою. Що стосується обмежень на прославу, цитування і т. д. партійних керівників від Генсека до рівня районної партійної організації, то зрозуміло, чому: їхня влада була узурпована, антиконституційна. На відміну від, наприклад, секретаря парткому державної організації (в СРСР інших не було). Бо тут уже влада партії обривалася. Відповідальні рішення приймав керівник (директор, ректор).

Особисто я дуже задоволений тим, що Парламент ухвалив пакет законів із декомунізації.

Маю ще й "шкурний інтерес" 😊

Коли почалася ІІ світова війна, моєму батькові було 24 роки. Він був уже на "дембелі" після обов'язкової строкової служби в "II Rzeczpospolita". Згідно з повісткою прибув на збірний пункт. Ветеран німецько-польської війни (кінна артилерія). Проте це ветеранство не визнавала не лише радянська влада, а й українська до ухвалення Закону "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 1939-1945 років". То ж тепер і мій син має право сказати: і мій дід воював!

У 1946 році Іван Багряний написав лист-памфлет "ЧОМУ я не хочу вертатись до СРСР"ОСНОВНІ ТЕЗИ ПАМФЛЕТУ:

"Я не тільки не є злочинцем супроти своєї Вітчизни, а, навпаки, я витерпів за неї третину свого життя по радянських тюрмах і концтаборах ще до війни... Вона мені сниться щоночі і все ж я не хочу вертатись до неї. Чому? Бо там більшовизм".

"Замучили вони мого діда за те, що він був заможний український селянин... й був проти "комуни"...Пізніше тими самим шляхами пішов і я, і вся моя родина..."

"Український народ в цій страшній трагедії був доведений до людожерства... Наші матері і сестри є з одного найшляхетнішого слов'янського племені, з України, і вони такі ж шляхетні й предобрі, як матері й дівчата Італії або Франції, або Англії. Але... до того ступеня трагізму вони були доведені більшовизмом..."

"Крім високої інтелігенції з іменами, в ці два роки було вимордувано безліч інтелігенції безіменної..."

"Я не хочу вертатися під більшовизм тому, що я сидів у тюрмах із священиками різних церковних напрямів і бачив, як їх бито і мордовано. За наказом Сталіна їх винищено в СРСР, а церкви поруйновано, і цілих 25 років вибивано з людських душ найменші ознаки християнської релігії. У брутальний, підлий спосіб."


Прочитав би Зюганов, можливо й зрозумів би? Справа не в ідеології, а у спробі її практичної реалізації у так званому СРСР...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua