Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відкритий лист нардепукам – могильщикам України

verbicky | 5.04.2015 08:40

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

На плечах десятка бійців АТО в парламент пролізи кадри Янушеску, помінявши регіони на БПП та "Фронт Змін". Юди ведуть УКкраїну до загибелі. Чи ми довго будемо терпіти?

Відкритий лист нардепукам – могильщикам України
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ НАРДЕПУКАМ

http://i004.radikal.ru/1503/f7/25b41521e494.jpg

Відправлено 15.03.на 400 ВРУ-майлів, з 17.03 повертається поштою, як спам

В России любят затевать реформы только

потому, что так легче скрыть неумение править

Пётр Аркадьевич Столыпин

Пани нардепуки! Вибачте, але інше звернення, крім російського мату в голову не приходить...

Зараз, у зв'язку 100-денним перебуванням при владі, всі екрани телевізорів забиті радісними, заклопотаними, чи голодними обличчями урядовців. Симпатичний, схожий на хом'ячка Вовочка Гройсман каже, що головним досягненням Парламету є створення коаліції і те, що парламент хоч і не став мотором реформ, та перестав бути тормозом. Про що каже Яценюк я давно вже не слухаю. Рівень довіри до його слів близький до нуля. То ж замість його, слухав оптимістичні доповіді його урядовців, які чомусь розповідали не про те, що вони конкретно зробили, а про їх грандіозні наміри і майбутні реформи.

Що ж, пани нардепуки, на цей Уряд нема ніякої надії, та й на вас не дуже то сподіваємся. Адже головним досягненням спікер вважає створення коаліції. Та знаєте, чому в народі цю коаліцію прозвали "калоліцією"? Та тому, що єдине, що вона створює -це екстременти, адже більшість в ній, в її двох головних партіях – ББП та "Фронті Яценюка" складають люди Януковича та ВВП! Про реформи від такої більшості і мріяти нічого. Суть їх реформ кожен відчув на собі. От вчора я зайшов до супермаркету. Хліб "Український", що тиждень тому коштував 4,15 грн. Нині коштує 9! Борошно підскочило з 5 до 14, українські яблука до 15, олія з 10грн. за пляшку до 32 грн! Може поясните, чому при тому, що ми у минулому році зібрали самий великий за останні часи врожай зернових своєчасно висушили, почистили і заклали його на зберігання, а один-два місяця тому змололи на борошно (тобто тоді, коли Губарева ще не обвалила гривну, зараз завезли в крамниці і на хлібозаводи; транспортні витрати навіть після падіння гривни не перевищують 25%). Чому ж борошно подорожчало втрічи? Чому так само подорожчала олія та яблука? Ваші Міністри мають поняття про Державне регулювання цін в ринкових умовах, чи все віддали на поталу спекулянтам, які нині городо звуться бізнесменами?

Ми здали без єдиного пострілу Крим і тепер тільки волаємо, що він буде наш, бо ж ми покажемо, що ми українці, живемо краще, ніж вони! Мої тесть і теща живуть в Криму. Вчора дзвонила теща, радісно повідомила, що їм черговий раз підвищили пенсію. Тестю більше 80-ти, то ж пенсію йому підвищили на 50% і тепер вона в нього рівно в 4 рази вище, ніж він отримував за часи України. Продовльство за цей час подорожчало на 60%, а не в рази, як у нас. Теща хотіла приїхати до нас, щоб підтримати, та наша влада перерізала транспортний зв'язок між рідними людьми, зате в "Вільну зону" Крим пруть ешелонги з продовольством, технікою, що вже в Криму перевантажується на судна і відправляється до Росії! Це дурість влади, чи її злочин?

Я кажу влада. А хто по нинішній Конституції ця влада? Не Порошенко і його призначенці, а саме Ви – нардепуки! І саме Ви за все відповідаєте! І всі ці брехформи Прем'єра, що зробив камікадзе український народ, на Вашій совісті! Саме брехформи, бо от що говорив колись українець, автор Столипинських реформ, генерал Володимир Йосипович Гурко -

Для того, щоб реформи відбулись, вони повинні бути направлені на підвищення життєвого рівня народу, бути прозорими і зрозумілими народу, проводитись при підтримці і участі народу, впроваджуватись людьми, яким безумовно довіряє Народ.

Хоч одній з цих умов відповідають ваші брехформи? І яка їх кінцева ціль, в чому суть?

А суть в тому, що уряд бере нові й нові кредити у МВФ, який і керує цими брехформами. При цьому зараз ці кредити беруть не для розвитку економіки, а для погашення відсотків за попередні борги! Знаєте, була велика і заможня Держава Мексика. Та от світова криза штовхнула її на те, щоб взяти позику в МВФ. Надавши кредит МВФ став вимагати проводити економічну політику по його рекомендаціям. Для виконання цих рекомендацій доводилось знову і знову брати ті кредити у МВФ! Де тепер та заможня Мексика? Хто про неї нині чув? А ми ж один до одного повторюємо її політику! От 23 лютого в маленькій Ісландії, яка теж попала в кризу, завдяки виконанню рекомендацій МВФ, пройшов референдум http://infopolk.ru/1/U/events/45155-tihaya-revolyuciya-v-islandii-molchanie-mirovyh-smi.html#21a416da-878e-49ac-1c45-047028f1fb7f про який не повідомило ні одне з нащих "незалежних" ЗМІ. Бо ж, по наслідкам цього референдума в Ісландії націоналізовано всі природні ресурси, відмовилась платити МВФ борги, за розкрадені урядовцями і банкірами кредити, а Інтерпол розшукує всіх, причасних до розкрадання тих кредитів – і урядовців, і банкірів! Була за участю народа, а не владців, розроблена і затверджена нова Конституція! Відбулось те, що вимагав наш Майдан, за що загинула наша Небесна Сотня! У них, а не у нас відбулось!

Пани нардепуки! Серед Вас нема лідера, здатного на реформи. Ті, кому довіряють люди, не мають поняття, як це робити. Інші замазані в коррупції. Та є в нас розумні, чесні і фахові люди. Подивіться передачі "Чорне дзеркало", "Право на владу", "Гроші" та Савіка Шустера, чи виступи фахівців по каналу 112уа. Є у нас і свої генії і свої фахівці на порядок вищого класу, ніж в Яценюковому кагалі. Саме тому і намагаються закрити ці передачі та наймасовіший канал 112уа!

Як би ви не тримались за свої крісла, та два десятки тисяч майданівців повертаються з фронту. У нікуди повертаються! Адже з 30000 учасників АТО документи отримало трохи більше 9000! Мало того, командування, після відведення частин з фронту, ще невідомо для чого протримало бійців більше тижня. Згідно Закону робоче місце за бійцями утримується рік і не днем більше. То ж з вини командування наші герої втратили свої робочі місця. Більшу частину з них озброювало не МО, а волонтери та вони самі здобували зброю. То ж вони мають повне право вважати, що це їх особиста зброя і віддавати її вони не зобов'язані. Приїдуть додому безробітні, озброєні люди і що вони побачать – сім'ї їх майже жебракують, а сім'ям їх загиблих побратимів ще гірше – он Хмельницький воєнком зажадав від сім'ї загиблого у аеропорту кіборга 9000 грн за доставку і похорон тіла. А хіба ж така наволоч тільки у Хмельницьку? То ж не тільки нашого Прем'єра чекає жадана куля в лоб, а й кожного з Вас, якщо будете продовжувати працювати на себе, проти Держави Україна!

У нас іде війна з Россією, а в штабах сидять люди ВВП, у комісаріатах – хабарники, а Міністрами Оборони призначаються колишні міліціонери, здатні обороняти владу, а не країну. У МО сидить сотня товстопузих генералів, які воювали тільки за зірки на своїх погонах та збагачувались за Державний кошт. Тому й гинуть наші хлопці в котлах, а вийти з них без втрат можуть тільки тоді, коли діють за власним розумом, не повідомляючи про це командуванна. То чи потрібне нам таке Міністерство Оборони, яке здатно тілдьки зраджувати та продавати? Мілліади, виділені МО щезли невідомо куди, а все, від продовольства до зброї постачають волонтери! Укроборонпром закуповує за величезні гроші списаний з-за цільової непридатності мотлох, а власні оборонні заводи зупиняються з-за відсутності замовлень! Вважаю настав час ліквідувати це продажне МО і замість нинішньої, створити Народну армію України! На який чорт нам генерали і полковники, які воювали тільки за свої крісла і зірки.Гнати їх всіх треба на загальну, а не військову пенсію, попередньо перевіривши, на які кошти збудовані їх маєтки! Якщо на вкрадені, то вони повинні бути реквізовані і перетворені на здравниці для лікування і оздоровлення поранених бійців АТО! На місця цієї наволочі призначити молодих польових командирів, які показали себе і тактиками і стратегами, а також тих, вигнаних на пенсію фахівців, які служили Державі, а не Владі. Якщо самі таких не знайдете- звернітся до генерала Маломужа. Економістів підкаже Володимир Лановий.Вони і самі з таких і знайдуть вам таких, хто служитиме Батьківщині, а не власній кишені і начальнику!

У нас повернулись додому з фронту Майданівці. То ж ті, хто поранений, після лікування повинен замінити всіх цих продажних воєнкомів, як це було колись в воєнні і повоєнні роки! Країна задихається від корупції. Та Ви ж за рахунок неї і існуєте, тому й тянете з тим незрозумілим антикорупційним Бюро. Та не Ви і не Порошенко повинні його призначати. Ми вже бачимо ціну і фаховість його призначенців на прикладі Губаревої, Романова, Вовка! То ж не він, не Ви, а керівники ЄС повинні вибирати керівника Бюро. Бо це Бюро повинно бути повністю незалежним і мати можливість заарештувати кожного корупціонера, включаючи найвищих посадовців – Президента, Спікера, Прем'єра!

Покарання за злочин повинно бути невідворотнім. Та чи багато Ви знайдете сіддів, які чинять по Совісті і Закону. А їх же на всю Україну всього якихось 8000! Це навіть меньше, ніж було міліціонерів у Грузії. То ж доручіть красуні з Грузії, яка зараз реформує міліцію, реформувати нашу судову систему і Прокуратуру. Адже, покі не знайдені і не покарані вбивці Небесної сотні, всі, хто винен у загибелі людей в котлах у Донбасі, пока не повернута народу незаконно прихватизована власність, не буде довіри до влади, не буде коштів на реформи!

Я не вірив, що адвокат, блоггер Аваков може бути гарним Міністром внутрішніх справ. Але те, як він з допомогою фахівців з Грузії реформує міліцію, показує, що хоч за цю галузь ми можемо бути спокійні! А от інші Міністри...

Найбільші запитання для Міністрів економічного блоку.

У війні перемагають не амії, а стратегі-полководці, які спираються на економіку країни. Не Сталін переміг Гітлера, а сталінська економіка перемогла гутлерівську, а Сталінські принципи єкономічного розвитку зробили СРСР самою могутньою Державою світу. Я з тих часів, то ж нагадаю ці принципи: всі сили кождого громадянина скеровані на розвиток Держави, Особиста відповідальність Виконавців за доручене діло і невідворотність покарання за порушення, стимуляція зниження собівартості, зниження енерговитрат і підвищення продуктивності праці. Стимуляція попиту на товари, що означає стимулювання підвищення їх виробництва за рахунок підвищення платіжноспроможності населення за рахунок щоквітневого зниження цін та регулярного підвищення зарплат та пенсій. І нарешті головний принцип сталінизму – "Кадри вирішують все"!

Ваші дії, дії тих, кого ви попризначали на керівні посади, призвели до того, що ми вже не питаємо, як Президент Кучма – яку Державу нам будувати. Для Вас актуальне питання – яку Державу ми втрачаємо?

Кадри вирішують все. Наш борг МВФ вже перевищує 100% ВВП. Кого Ви призначили головою Нац.Банку. Гонтарева хоч день працювала в установі такого рівня? У неї є команда фахівців, які б могли радити їй, що робити для зміцнення гривни? А кого ви призначили керівником НКРЕ, вищого огргану, який визначяає тарифну політику. Вовк хоч який досвід, крім дворічної торгівлі цукерками Рошен має! А кого Ви під час війни призначили головою Укроборонпрома, від дій якого належдить обороноздатність України? Педагога-фізика за освітою, володаря дрібного автосалону на Херсонщині! Яке поняття Романов має про діяльність ВПК? Він же абсолютно не знайомий з проблемами свого нового місця праці! От і стоять наши найкращі підприємства Оборонки, а Романов закуповує у Великобританії броневики, списані з-за небезпечності їх використання!

СРСР розвалився саме тому, що персональна відповідальність за доручене діло була помінена Хрущовим на кругову поруку.

Чи може відповісти http://f-picture.net/lfp/s014.radikal.ru/i329/1503/f8/d4895aac3bf7.jpg/htm Наталка Яресько, котру я знаю з 1997, як вона думає відроджувати зруйновану кредитно-фінансову систему? Навіщо нам Держказначейство, яке відбирає наші гроші на забаганки Уряду? Чому податки в промисловості аж у 10 разів більше, ніж в банковій системі? Чому дали 200 міліардів субсидій олігархам, зате грабують жінок та працюючих пенсіонерів? Ви твердите, що Держава не має коштів платити їм пенсії з 55 років, а працюючи висококваліфіковані спеціалісти і так мають пристойні зарплати. Якщо це до чиновників, то згоден. Але ж не коррумпованих чиновників ви грабуєте, а пенсіонерів фахівців. Саме грабуєте, адже Пнсійний фонд у нас практично безконтрольний, що є основною причиною корупції! Мої винаходи і розробки дали Державі не один мільйон доларів. Та коли в 2001 я подав документи на наукову пенсію, добився я її лише у 2004 у сумі 92 грн 40 коп! Вимагали і довідки на довідки, і махлювали зі статусом Малого Дкржавного підприємства, в якому я працював з 1991, нищили довідки по зарплаті. Звернення до всіх можливих Комітетів та контролюючих органів нічого не дали – вони не мали права перевіряти ПФ. Подав до суду. Усі суди, починаючи з районної судді Надії Крайник визнали такий розрахунок http://s55.radikal.ru/i149/1107/4b/def6e0ea124f.jpg правильним, а документальні факти фальсифікацій відкинули, бо представник ПФ у суді- держслужбовець і його слова вважаються єдиною Істиною. Зате зразу ж після отримання листа з Європейського суду про приняття до розгляду моєї заяви, пенсія миттєво збільшилась рівно в 10 разів! То ж я певен, що бідних людей ПФ, як обдирав, так і обдирає, зате призначає великі пенсії владоможцям та тим, хто може заплатити! Безконтрольність і безкарність породжує злочин. Суддя Крайник пішла на підвищення, як і чиновниця, яка представляла у суді ПФ! І ще одне про грабунок наших пенсіонерів. От Яресько вслід за Яценюком повторює, що на компенсації Витрат на комуналку передбачені 25 мілліардів. Та минулого року, до того підвищення, ті компенсації отримала тільки третина тих, кому вона була потрібна. Нинішні обіцянки – пастка. Напишете заяву, вам видадуть ту субсидію, а потім прийде інспектор, полізе в Ваш холодильник, подивиться побутову техніку і заявить, що Вам компенсація не наллежить і ви повинні її повернути, або Ваша власність буде продана на аукціоні за демпінговими цінами, щоб погасити заборгованність! Та якщо у вас приписані діти, які безробітні, або живуть в іншому місті, Ви на субсидії не маєте права, бо вони даються на зареєстрованих, а не на проживаючих! Отже безграмотне підвищення тарифів – реальність, а от компенсації – небезпечна віртуальність!

Чому безграмотні- я вже з десяток років пишу про ці тарифи на газ, електрику, тепло та не існуючі послуги ЖЕК (Quo vadis, Украина?) http://aktiv.com.ua/archives/9884 Скажіть, за цей час хоч щось у підході до цих проблем змінилось? Державний газ добувае Держава, чи й приватні фірми, для яких головне -прибуток? Чи знаємо ми, скільки добувається у нас газу і яка його собівартість, чи це комерційна таємниця? Вартість закупленого та добутого нами газа одна, а поступає він до Споживача зовсім по іншій, інколи в рази більшій ціні. Бо постачальниками по рекомендації того ж МВФ стали приватні Обленерго, які належать або росіянам, або Фірташу та Ахметову! При таких умовах Держава не буде вкладати гроші в геологорозвідку. Олігархи не дозволять! То ж може мені хто-небудь пояснити – що гірше, перетворення України у нинішні Мексику чи Сомалі, виконуючі вимоги МВФ, чи Дефолт, з дулею замість боргу тому МВФ?

А тепер про питання продовольчої безпеки України. Це ж минулого року ми сіяли і збирали врожай за старими цінами. Скільки тепер буде коштувати пальне для тракторів навесні і для комбайнів осінню? Чи зможуть аграрії придбати добрива та якісне насіння? Як буде забезпечено зберігання врожаю овочів, зібраних одноосібниками та дрібними фермерами? Як і хто це буде реалізовувати? Чи буде при нинішній політиці продовольство доступне пересічному громадянину України, чи нас чекає голодомор імені громадянина Канади Арсена Яценюка?

Ще більше питань до паливо-енергетичного комплексу. Як можна було закуповувати неякісне вугілля, через якогось невідомомго посередника в ОАР при тому, що наші шахти закривають, бо їх вугілля не відвантажується з-за бюрократичних перепон? Чому закинули роботи по альтернативній енергетиці? Чому припинено будівництво Мінігес, трдиційних і бездамбових? Хто дозволив будувати Мінігес на малих гірських річках, заганяючи їх у труби і знищуючи цим ліси? Чому не будуються вітрові електростанції з горизонтальними роторами? Чому не розвивається виробництво пеллетів з відходів деревини, які могли б на селі замінити дороге вугілля та газ? Чому ми влізли в аферу зі сланцевим газом, коли є можливість отримвати газ такого же складу за допомогою наддешевих метанаторів Єкимовських http://rus.yekimovskikh.com з вуглекислого газу та води? До якого часу газ та електрика будуть постачатись споживачам через прихватизовані росіянами та трьома українськими олігархами облгази та обленерго? Чому не перевірялась законність їх приватизації? Що вони за цей час зробили по ремонту та модернизації цих систем?

До інших Міністрів у мене нема запитань. Я не розбираюсь у їхніх справах.

Зараз, нарешті, відбувається ротація Людей, які захищалу Батьківщину у Донбасі. Вони повертаються до своїх сімей. А скоро, дуже скоро, вимушені будуть зібратися в Київі і влаштувати ротацію і цього уряду і цього Парламенту! А поки вже почалась ротація колишніх регіоналів самовбивствами, по типу самовбивств незабутнього Георгія Кирпи та Піночета Кравченко. За тими регіоналами, носіями небезпечної інформації послідуєте і Ви, колишні регіонали, які стали більшістю БПП та Фронту! Адже головний ворог України сьогодні це не черговий клон Путіна, який не полізе у 3-тю світову війну з такою розваленою економікою, яка нині в Росії. Головний ворог а ви – могильщики економіки власної Держави і ваші безграмотні закони, прийняті заради розкрадання кредитів МВФ!

PS. Я цей лист 15 березня послав усім, але після того, як його отримали народні депутати України з фракцій Ляшка, Садового і Тимошенко, й почалась розсилка фракціям БПП і Яценюка, пошта стала повертати все, як спам!

А в суботу 21 березня на всю країну пролунала заява начальника фіскальної інспекції Гордієка про те, що люди Яценюка вкрали 7500000000, що вдвічі перевищє економію за рахунок підвищення тарифів! У неділю ці факти підтвердили ще з десяток вищих посадовців. У понеділок Яценюк, як ні в чому не бувало, заявив про відставку Гордієнко і про те, що Генпрокуратура в його діях не знаходила і не знайде криміналу. Тобто, він показав що Генпрокуратура у нього в кишені! У травні мені прийдуть платіжки за квітень, які я не в змозі оплатити. Через 3 місяці кишеньковий суд, може відібрати у мене житло. Що ж, заявляю – Якщо Порошенко підтримує дії цих злочинців, то його чекає не Імпічмент, а народна люстрація, як Каддаффі!

К.т.н.Володимир Сиротенко (Вербицький)

Праправнук автора "України" Пантелеймона Куліша (він всиновив в 1848 свого племінника, мого прадіда Григорія Миколайовича Куліша).

Правнук автора перших рядків "Ще не вмерли України ні слава, ні воля" Миколи Вербицького-Антіоха

Онук автора "За Україну, за її долю" Миколи Вороного

Син майора Червоної армії Василя Сиротенко, який в 1945 врятував від Сибіру Карела Войтиллу, а в 1996 був викинутий на 70 гривневу пенсію за участь разом з Героєм Соціалістичної праці, другом академіка Янгеля, ректором Дніпропетровського Держуніверситету академіком Володимиром Прісняковим у створенні лівоцентристського об'єднання "Батьківщина". Помер у 2006 почесним громадянином міста Армавір. Особисто Путін по поданням воєнних років присвоїв йому звання полковника російської армії. Викладав Історію раннього середньовіччя в Армавірському Держпедуніверситеті до останнього дня життя.

Я У тому Житті, в тій країні був провідним спеціалістом Союзу в галузі безвідходної сільгосппереробки. Впроваджуючи свої винаходи та розробки облітав-об'їздив весь СРСР від Калінінграду до Петропавловськ-Камчатського. Коли Союзу не стало, створив міжвузівський агроконсорціум "КаТеТ" (кадри, техніка технологія) і створював ці комплекси в колгоспах та радгоспах України. Після того, як "нічною конституцією" вони були знищені, викладав. Маю15 авторських свідоцтв на винахід СРСР і 1 патент України. Написав навчальні посібники – "М'ясна справа", "Молочне діло", "Товарознавство. Повний курс", "Живность для твого подворья". Після виходу на пенсію пишу книги в області мемуарної біографістики: 1. "Незнакомый Вам Тарас Шевченко и его побратими-аристократы" ISBN 978-1-4475-6293-1. "Незнайомий Тарас Шевченко" ISBN 978-1-4477-7796-0 (укр.) 2. "Легендарные напитки наших предков" ISBN 978-1-4475 -3074-9. 3. "Забуті імена" ISBN 978-1-4477-0682-3. "Таємниці наших гімнів" ISBN 978-1-291-43757-7 (історія створення Марсельєзи, Польського та Українського гімнів). Шлю ці книжки безкоштовно по запитам бібліотек Маю більше 1000 публікацій у ЗМІ Білорусі, Ізраїлю, Канади, Польщі, Росії та США (можна перевірити на будь-якому пошуковикові, набравши "Сиротенко (Вербицький) "










© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua