Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Роздуми по Шустер Лав

verbicky | 5.04.2015 08:35

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Майдан прогнав бандита Януковича, та майданівці погребували йти у владу. Їм було не до неї- повстали тітушки й Беркут у Донбасі. Майданівці поїхали воювати, а у владу пішли мародери...

Роздуми по Шустер Лав
Роздуми після Шустер-Лав

Думаю, скоро я перестану дивитися телевізор. На тому тижні у мене вкрали єдиний російський новинний канал "Дождь", якому я вірив. Зробили кодованим. Завтра закриють єдиний, не підпорядкований Міністерству Пропаганди, канал 112 уа. Бо на ньому в п'ятницю вийшла чергова програма Савіка Шустера, що показала справжнє обличчя нинішньої-вчорашньої влади. Саме вчорашньої! Майдан погребував входити у владу. Тільки парочка-друга людців, які брали участь у Майдані заради вирішення особистих проблем, кинулися у владу! Вона ж тільки поміняла морди. Суть залишилася колишньою. Це міжсобойчик злодіїв-олігархів та їхніх прислужників! Я раніше не міг дивитися програми Шустера. Мене нудило від цих нардепукывських черноротих Бондаренок-Олійників (до речі, вона і в цій, яценюковичський владі!) Після того, як Савіка стали виганяти з усіх каналів, що прислуговують владі і він знайшов притулок тільки на незалежному 112 каналі, мені стало цікаво його дивитися. Бо це єдина програма в нинішній Україні, де ми можемо почути Народ, а не Юд!

У цю п'ятницю я зачитався книжкою Труді Канаван і ввімкнув телевізор, коли вже у Шустера виступав вгодований, схожий на Гайдарівського Хлопчиша-Плохиша, керівник апендицитного "Нафтогазу" – Андрій Кобелєв. Він стверджував, що беззбитковим тарифом на газ має бути близько 9000 грн, а не запропоновані ним 7200! Знаєте, я вже з часів Юліного прем'єрства пишу про те, що наші тарифи на газ, воду, тепло та комунальні послуги ніякого відношення до реальної вартості цих послуг не мають. Знаєте, я ненавиджу Юлю Тимошенко в ролі Прем'єра, але обожнюю в ролі опозиційного лідера. Зараз вона виступала сааме, як опозиціонер до курсу нашого антидержавного уряду! Вона на діаграмах показала шахрайство влади монополістів-олігархів тарифами на газ і довела, що урядові Фахівці" завищили їх більш, ніж вдвічі, та й ще включили в тариф борг в 20 мільярдів, який був списаний олігархам!

Я, як всі українці, в тому числі і євреї – антисеміт. Бо я з тих часів, коли в паспорті була графа національність, але не було національної ворожнечі. У всі часив в Україні називали жидами не євреїв, а зрадників – Юд! Ось і зараз, якийсь схожий на солітера, лисий Юда, захищаючи владу, спробував перетворити обговорення шахрайства х тарифами на обговорення Юліних покупок при закордонних поїздках. Звичайно, українська "Свобода Слова" на ICTV із задоволенням дала б йому покопатися в брудній білизні, і щоб догодити Яценюку, і щоб її ведучого не звинуватили в антисемітизмі. Слава богу, єврей Савік Шустер припинив словесний понос і дав слово красуні у вишиванці. На жаль, вона почала твердити про необхідність роздержавлення і приватизації всіх жержавних структур від видобутку до транспортування газу до споживача, мовляв це забезпечить конкуренцію роздержавлених стркуту. Вона так і не зрозуміла, що державне управління не ефективно не тому, що всі чиновники продажні, а тому вони продажні, що в наших управлінців ще з хрущовських часів особиста відповідальність замінена круговою порукою! Тому що у нас немає невідворотності покарання за злочин і наш чиновник чиновник безконтрольний і безкарний!

Я ненавиджу прем'єра Юлю Тимошенко за її Газовий договір, за її "Український нарив" та інші авантюри. Але коли я дивлюся на огидні морди нашого нинішнього уряду, бачу їхні справи, мені навіть автор єврейських анекдотів, олігарх Вадик Рабинович, здається симпатягою, а колишня Юлина улюблениця Королевська, яка навіть при Януковичу відстоювала пенсіонерів, а не як Денисова чи Розенко, що вкрали пенсії у пенсіонерів Донбасу, для мене взагалі справжня Опозиціонерка! Я вже давно питаю, навіщо нам влада, яка вміє тільки брехати да красти? Ось про це казала у своєму виступі і обожнювана мною головна опозиціонерка України Юля Тимошенко!

Після Юлі почали обговорювати питання, мусуване Міністерством Пропаганди, про мародерство наших добровольців. Я з Сталінських часів, незважаючи на те, що вихований в ідеях Білої Гвардії, що мої предки були розстріляні троцкистко-ленінським кагалом. Я був і залишаюся антикомуністом, проте для мене Сталін, який створив Велику Державу на засадах особистої відповідальності за доручену справу та невідворотності покарання за порушення принципу "Батьківщина вище всього"; при якому стимулювався розвиток економіки підйомом платоспроможності населення – кожне 1 квітня знижувалися ціни, регулярно піднімалися зарплати і ми вірили у світле майбутнє.! Тому для мене саме Сталін, а не сьогоднішній спадкоємець Єльцина Путін – самий Великий Керівник Руської землі! І мені плювати, що про це думають нинішні продажні влади та їх прислужники в Україні і Росії!

Я пам'ятаю війну. Я знаю, що колони євреїв на розстріл конвоювали єврейські зондеркоманди. Я знаю, що не всі радянські партизани воювали з німцями. Було багато таких, які просто грабували населення і відсиджувалися в лісах! Я пам'ятаю, що мого діда в 1948 замучив бандерівський СБУшник, який допитував його в 1932 по "шахтинскій справі", як слідчий НКВД, а в 1942, як слідчий Гестапо! Як в ті часи, так і нині, специ спец.служб легко переходять з одного табору в інший. Як і в ті часи, служать не Батьківщині, а черговим владі! Ось і зараз на догоду яценюковичам шиють мародерство Добровольцям! Я прекрасно розумію, що будь-яка громадянська війна супроводжується мародерством з обох сторін. Що серед добровольців є не тільки герої, що кинулися в пекло на захист Батьківщини, а й "дикі гуси", які вирушають воювати заради наживи. Але якраз добровольчі батальйони і прагнуть позбутися таких, у той час, як МО і не збирається боротися з цим явищем! Я вважаю, що в Донбасі зараз ведеться договірна війна, єдиною метою якої є знищення небезпечних будь-які влади Майданівців. Саме тому, коли вони кинулися захищати цілісність України у бунтівному (при потуранні влади) Ахметовському Донбасі, їх озброювала, обмундировували, забезпечували харчуванням не Міністерство Оборони, а народні волонтери! Продовжують це й зараз, а продажні генерали з МО продовжують розкрадати 40 мільярдів, відпущені їм, продовжують направляти Майданівців в оточення і повідомляти російському ФСБ всі необхідні дані для знищення добровольців- майданівців! І після цього я повинен вислуховувати брехню нашого Міністерства Пропаганди про мародерство добровольчих батальйонів? А Правда полягає в тому, що це саме влада штовхає солдат на мародерство, позбавляючи їх постачання! Влада хоче, щоб Майданівці воювали самі, позбавляючи можливості поповнити їх частини новими добровольцями. Адже потрібно бути ідіотом, щоб йти вмирати в Донбас, знаючи, що не твій загиблий син, а чиновники, що пробули кілька годин там, у глибокому тилу, отримають статус учасника АТО! Що твоя сім'я буде здихати з голоду, бо її загиблий годувальник, покликаний військкоматом, зарахований до воюючого батальйону, загиблий у бою офіційно, не має права на статус учасника АТО, яке разом з пільгами без проблем отримують чиновники-урядовці, які побували пару хвилин в глибокому тилу на території АТО!.

Нам твердять, що влада нічого не може робити для народу, бо йде війна, а Прутень хоче стерти з лиця землі нашу Україну. Та плювати тому Прутень на нашу Україну! Якщо він помирає від раку, то увічнити своє ім'я він захоче не захоплення розграбованої нашими влдцями України, а новою світовою війною, яка змусить забути росіян про те, що він розграбував Росію точно так само, як наша жадібна, продажна влада! То не Прутень, а ця олігархічна, скорумпована влада і є головним ворогом України!

Саме це і доводить останній виступ колишнього головного фіскала України Гордієнко. Правда, Савік перед ним випустив схожу на дорогу валютну повію міністеру з Мін'юсту. Представницю тієї влади, яку і звинуватив Гордієнко в корупції! Всі звинувачення Мін'юсту, зібрані за місяць відряджень по всій Україні його співробітників, щоб нарити компромат на Гордієнко, до того, що Гордієнко живе в одному приміщенні з дружиною, з якою офіційно розлучений! Крім копання в брудній білизні Мін'юст опальному фіскалу нічого так і не зміг пред'явити! Ось тому на програму не прийшов ні обвинувачуваний Яценюк, ні його Міністр, який забезпечував перевірку, а випустили в нічний зал так схожу на нічного метелика Міністершу, яка й виконувала такі ж функції!

Я ніколи не любив Радянську владу і не приховував цього. Я в повинен був закінчити школу з медаллю. Однак за твір на випускному екзамені з української – "Тарасове Сонечко" (про його і Ганни Закревської доньку Соню), написаний за спогадами моїх предків, які входили в найближче коло Шевенко, я отримав кол і змушений був вступити в КТІХП ім.Мікояна, де тоді не було української мови. Однак бабуся не змирилася з цим і звернулася до приятеля своєї юності, а тоді Міністра, Павла Тичини, якого колись вивів у Люди, її тесть – старший побратим Коцюбинського, автор рядків "Ще не вмерли України ні слава, ні воля, ще нам браття молодії усміхнеться доля"Микола Андрійович Вербицький-Антіох. Тичина подзвонив в Чернігівське облвно і зажадав, щоб переглянули оцінку і оцінили твір не по змісту, а по помилках. Мені поставили четвірку. Я отримав медаль і новий атестат, який дав мені можливість вступити до Київського університету. Однак я його так і не закінчив. І не тому, що наш університетський комсорг Слава Чорновіл, на прізвисько "Горобчик", зажадав мого виключення з комсомолу (автоматичне виключення з вузу), за виступ на інститутському вечорі з віршем "Товариш робочий, юрось думать о мясе! Одной кукурузой теперь наедайся, а в утешенье – кутайся в штапеле! Слава, Слава! Хрущову і партии!". Мене не виключили завдяки заступництву парторга Дмитра Прилюка, друга сім'ї Вербицьких. Та довелось перевестись на заочне і продовжував навчання і в КТІПП, і в КДУ. У 1965 я був направлений техноруком на Костопільский райхарчокомбiнат, одночасно проходив там переддипломне стажування в газеті "Ленінським шляхом". Мій вірш в цій газеті "Шпали" (про командармів громадянської), передрукований газетами Канади та зачитанийе "Свободою" (в газету завернули сало і послали поштою "бідним родичам" в Канаду), і став приводом для виключення мене з останнього курсу КДУ, про що я абсолютно не шкодую. А по тому моєму твору, що став основою для моєї книги "Незнайомий вам Тарас Шевченко" було проведено журналістське розслідування і до 200-річчю Шевченка Світлана Усенко випустила на 1 + 1 фільм Таємниця генія Шевченка", який можете подивитися на Ютубі!

Як бачите, я ніколи не хвалив Радянську владу, не лизав зад компартії, як нинішні автикоммуністи, на кшталт колишнього парторга філфаку Львівського університету нині однієї з лідерок партії "Свобода Ірини Фаріон. Незважаючи на те, що я був на обліку в КДБ, після закінчення КТІХП і роботи на харчових підприємствах, а також в в органах Держстандарту СРСР, я поступив в авспіратнуру і отримав можливість впроваджувати свої винаходи на експериментальному заводі ВНДІММП, що випускав і консерви для космонавтів та Раменському м'ясопереробному підприємстві Кремлівського РайПо. Бо важливими були не на мої погляди, а мої здібності. Правда, не пропрацювавши і року після аспірантури на тому підприємстві Кремлівського РайПо, я був засланий назад до Львова і те, завдяки втручанню Секретаря ЦК з кадрів, який курував це підприємство – Черненко Костянтина Устиновича, назад до Львова. Це при тому, що куратор цього підприємства від КДБ – Семен Цвігун звинуватив мене у Державній зраді, яка полягала у передачі на Захід (Польща, Чехія, Югославія) своїх розробок, відкинутих особисто Міністром Мінмясомолпрому Миколою Антоновим! Як бачите,Батьківщина в часи Радянської Влади була для мене не матір'ю, а Мачухою! Але ця була моя влада! Ця ж влада не влада мого народу, а ворог його, і мій особистий ворог! Ось і питаю Себе, волонтерів-майданівців, бійців добровольчих батальйонів в Донбасі і Вас, мій Народ – чи довго ми будемо терпіти цих пройдисвітів! Пора починати акцію "Громадської непокори", поки ця влада не знищила нашу Батьківщину! Ми вже створили в будинку самооборону, адже у нас живуть і 3 міліціонери і два колишіх учасника бойових дій і аж 7 колишніх афганців. Та й ми, пенсіонери ще щось можемо. То ж вирішили, що по цьому грабіжницькому тарифу за газ платити не будемо. Взагалі за газ будуть розраховуватись тільки ті 7 сімей з 148, які і зараз отримують субсидії. Інші ж будуть застрічати бандитів-колекторів і їх прислужниуів з виконавчої служби спільнотою. Якщо бандита Януковича перемогли, то злодюжка-мародер Яценюкович нам не страшний!

К.т.н.Володимир Сиротенко (Вербицький)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua