Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
росія   україна   крим   лугандія   війна   мир   путін

Що треба зробити для остаточної перемоги України?

Ігор Бурдяк | 20.03.2015 12:12

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Україна повинна підтримати Путіна!

Що треба зробити для остаточної перемоги України?
Перший абзац Декларации Президента Российской Федерации, Президента Украины, Президента Французской Республики и Канцлера Федеративной Республики Германия в поддержку Комплекса мер по выполнению Минских соглашений, принятого 12 февраля 2015 года каже:

"Президент Российской Федерации Владимир Путин, Президент Украины Пётр Порошенко, Президент Французской Республики Франсуа Олланд и Канцлер Федеративной Республики Германия Ангела Меркель подтверждают полное уважение суверенитета и территориальной целостности Украины. Они твёрдо убеждены в безальтернативности исключительно мирного урегулирования. Они всецело готовы предпринять любые возможные меры как по отдельности, так и совместно в этих целях."

Фактично Росія війну програла. Путін не згадує уже про Новоросію, про федеративну Україну, навіть про незалежність "Лугандонії". У мінських угодах йдеться лише про "особливий статус окремих регіонів Донбасу" (фактично – про амністію бандитів, які орудують там поки-що дотепер). Але без підтримки Росії вони перетворюються в нуль.

Отже, Путіну треба допомогти "зберегти обличч"я" перед остаточним підписанням капітуляції. Тут доречною є пропозиція Бжезинського. А конкретно: ЄС і США мали б натякнути росіянам, що вони не мають наміру форсувати прийняття України в НАТО. Путін розуміє, що на більше очікувати не варто: НАТО не може заборонити Україні вступати в альянс, якщо Україна виконає необхідні для кандидата умови.

Ну, а після залагодження конфлікту на Сході України на порядок денний стане Крим: Путін 12 лютого 2015 року підтвердив полное уважение суверенитета и территориальной целостности Украины.

Звичайно, можливий і інший сценарій (сценарії). Тоді, коли Путін психічно хворий. Та є надія, що це не так.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua