Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Бойовики на Донбас налагодили друк фальшивих рублів, доларів та євро


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Терористи "ДНР" та "ЛНР" почали друкувати фальшиві рублі, долари та євро

Бойовики на Донбас налагодили друк фальшивих рублів, доларів та євро
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа"на території

т.зв.ЛНР польовим командиром на псевдо "Рим" (Гайдей А.П) налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.

Підземний бункер, в якому крім друку фальшивих грошових знаків РФ проводиться розфасовка наркотичних речовин, знаходиться в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області. Територія навколо бункеру і сам бункер знаходяться під охороною бойовиків з Північного Кавказу.

Аналогічне"виробництво",але вже з друку фальшивої іноземної валюти (долари США та євро) організовано на території т.зв. ДНР. Саме"виробництво",яке контролюють люди Захарченко, знаходиться у приміщеннях другої будівлі Донецької ОДА.

Як в Луганській, так і в Донецькій областях друк фальшивих банкнот намагалися взяти під свій контроль бойовики з Північного Кавказу.

В листопаді 2014р, ГІ "Права Справа"повідомляла про те,що в Луганську, бойовики почали друкувати фальшиві гроші щоби здійснювати соціальні виплати на тимчасово окупованих територіях області.

Тоді ж, міліція Нової Каховки вилучила у місцевого бізнесмена тридцять шість тисяч фальшивих гривень, які той намагався здати в банк.Чоловік пояснив, що фальшивками з ним розрахувалися за реалізовані овочі, а сліди покупців вели на Луганщину.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua