Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/549fdbc6cae28/

Донецьку журналістку "виживають" з редакції через новину про Ощадбанк.

Москаль-чарівник | 28.12.2014 12:30

Після виходу цієї новини Ощадбанк заявив про перевод своїх філій з Донецька і Луганська в Сєвєродонецьк і Краматорськ, контрольовані українськими силовиками. Про це говориться в офіційному повідомленні кредитної установи.

Донецьку журналістку ''виживають'' з редакції через новину про Ощадбанк.
Донецька журналістка Олена Колгушева повідомила про те, що її "виживають" з редакції через новину про Ощадбанк.

6 листопада на стрічці УНІАН вийшла інформація Колгушевої про те, що терористи в Донецьку відправляють гроші через "Ощадбанк" в Росію, причому йшлося про дуже великі суми. Свідками пересилки грошей було відразу багато людей (терористи не спромоглися навіть вивести відвідувачів з відділення банку по вул. Гринкевича, 6, звідки пересилали готівку). Наступного дня на сайті вийшла новина із спростуванням від "Ощадбанку", а журналістка

отримала повідомлення, що шеф-редактор УНІАН Михайло Ганницький хоче, щоб вона написала заяву про звільнення, і дав усне розпорядження не публікувати новини, що присилалися Колгушевою, причому всі її листи ігноруються.

"У Донбасі ні для кого не секрет, що саме "Ощадбанк" – єдиний працюючий банк в регіоні і що саме через його відділення у тому числі і сепаратисти проводять фінансові операції. Новини про це спливають майже щодня. Навіть на сайті ДНР повідомлялося, що в Донецьку відкриті 109 відділень цього банку і що саме ними треба користуватися. Розумію, що на агентство попросту було зроблено тиск з боку банку, а крайньою виявилася я. Так вирішило керівництво УНІАН в особі шеф-редактора Ганницкого. Тобто, і

сьогодні все сталося в кращих традиціях режиму Януковича", – пише журналістка.

Я неодноразово говорив, що політика, яку проводить президент України, все більше і більше нагадує політику національної зради. На очах у всіх українців держава втрачає великий промисловий регіон, в якому живуть такі самі українці, як і в Києві чи на Волині. На мітинги в підтримку "народних республік" не виходило навіть одного відсотку населення нині окупованих територій, масовість створювали регіональні боси (ПР і КПУ) за рахунок підвозу маргіналів з сусідньої Белгородської області. Коли купка озброєних

злочинців захоплювала адмінбудівлі в містах, ніхто з можновладців не взяв на себе сміливість вибити терористів одним ударом. В результаті маємо зруйновані міста, сотні загиблих і тисячі поранених українських військових і мирних жителів, повну руйнацію інфраструктури, голодні смерті.

В цей же час справжні злочинці – представники Партії регіонів и

"Опозиційного блоку" – святкують підсумки виборів в отелі

"Інтерконтиненталь". Серед святкуючих – Борис Колесников, Олександр Вілкул, Вадим Новинський, Нестор Шуфрич, Микола Левченко, Олександр Єфремов. У них немає проблем. А журналістка, яка викрила оборудки "Ощадбанку", тепер позбавлена засобів до існування.

До речі, після виходу цієї новини Ощадбанк заявив про перевод своїх філій з Донецька і Луганська в Сєвєродонецьк і Краматорськ, контрольовані українськими силовиками. Про це говориться в офіційному повідомленні кредитної установи. "До 1 грудня Донецьке обласне управління Ощадбанку почне роботу в Краматорську на вулиці Рози Люксембург, 54, Луганське обласне управління Ощадбанку – в Сєвєродонецьку на проспекті Гвардійському, 40-а", – говориться в повідомленні.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua