Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В Рівному презентували мобільну гру про НАТО


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

11 грудня в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. академіка Степана Дем'янюка відбулася презентація мобільного додатку "НАТО-квест". Цей додаток є принципово новим видом соціальної мережі і при цьому дозволяє брати участь в інтерактивній вікторині про Північно-Атлантичний Альянс.

11 грудня в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. академіка Степана Дем'янюка відбулася презентація мобільного додатку "НАТО-квест". Цей додаток є принципово новим видом соціальної мережі і при цьому дозволяє брати участь в інтерактивній вікторині про Північно-Атлантичний Альянс.

"Вікторина буде тривати безстроково, перший етап розрахований на 100 днів. Переможці отримають призи, головний з яких – поїздка до штаб-квартири НАТО в Брюсселі та на військові бази інших європейських країн Альянсу. Для цього треба просто завантажити додаток з сайту natoquest.org, і виконувати умови вікторини – відповідати на запитання та запрошувати нових учасників", – розповідає президент Українсько-Словацького Центру Партнерства, автор розробки Михайло Колібабчук.

"Мобільний додаток має зацікавити в першу чергу молодь, спонукати дізнаватися більше про цілі та діяльність НАТО. Оскільки Президент, уряд та парламентська коаліція задекларували відновлення курсу на приєднання до Альянсу, в суспільстві з'являється нагальна потреба у проведенні якісної інформаційної кампанії, особливо, якщо в Україні буде проводитись референдум про вступ до НАТО. Міністерство освіти і науки готове сприяти якісній інформаційній роботі серед студентства і молоді. Днями планується підписання Меморандуму про співпрацю між МОН і Центром інформації та документації НАТО в Україні. Даний проект, можливо, є найбільш цікавим і найбільш ефективним інструментом інформування українців про Північно-Атлантичний Альянс, тому ми тільки вітаємо подібні ініціатив і будемо їм сприяти", – заявив радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

"У нас в місті і області підтримка курсу на НАТО і ЄС завжди було досить високою. Ми готові виступати партнерами проекту, а наші студенти і викладачі готові надавати свої пропозиції і практично сприяти в їх реалізації, – запевнила проректор з навчальної роботи Наталія Терновик.

Презентація викликала бурхливе обговорення серед студентської громади. В результаті обговорення організатори пообіцяли, що на прохання студентів МЕГУ з 2015-го року сайт "НАТО-квест" буде працювати на трьох мовах – українською, англійською і російською (зараз діє російськомовна версія).


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua