Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/548f9624076d9/

Керівництво АТО нарешті визнало загибель в місті Павлопіль, двох бійців з полку "Азов".

Москаль-чарівник | 16.12.2014 04:17

Тепер маємо сподівання, що вони не будуть вважатися зниклими безвісти, а родини отримають компенсації і знатимуть, що їхні чоловіки й брати загинули як герої.

Керівництво АТО нарешті визнало загибель в місті Павлопіль, двох бійців з полку ''Азов''.
Керівництво АТО нарешті визнало загибель в місті Павлопіль, двох бійців з полку "Азов".

Нагадаю, днями, попри заяви керівництва АТО про перемир'я і дотримання угод бойовиками, в м. Павлопіль, що в 25 км від Маріуполя відбулося зіткнення полку Національної гвардії "Азов" з диверсійно-розвідувальною групою терористів. Була знищена снайперська пара терористів, загинуло і двоє героїв з полку "Азов". Інформації про це не давали ні в РНБО, ні в керівництві АТО. Після публікації в ЗМІ моєї статті " Велика брехня малого миру", в якій була опублікована інформація щодо загибелі двох бійців "Азову", з посиланням на першоджерело- радника глави МВС Антона Геращенко, керівництво АТО змушено було визнати факт їх загибелі. Тепер маємо сподівання, що вони не будуть вважатися зниклими безвісти, а родини отримають компенсації і знатимуть, що їхні чоловіки й брати загинули як герої.

Також в РНБО визнали наявність на територіх Сходу України комплексів радіоелектронної боротьби. Нагадаємо, днями аналітичний відділ "Правої Справи" повідомляв, що через колишній КПП "Ізварино" на територію Луганщини пройшли три комплекси радіоелектронної боротьби "Ртуть-БМ". Багатофункціональний комплекс "Ртуть-БМ" – це сучасна потужна техніка, яка забезпечує захист особового складу і техніки на території до 50 га. Також серед можливостей комплексу – радіоелектронне пригнічення систем зв'язку і радіолокації.Бойовий розрахунок складає дві людини, а час розгортання комплексу не перевищує 10 хвилин.

Сьогодні спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві заявив наступне: "За оперативними даними, бойовики з підрозділів Збройних сил Росії продовжують перекидати на схід України додаткові запаси озброєння, військової техніки і матеріально-технічних засобів. Зафіксовані факти активного використання бойовиками за допомогою російських фахівців устаткування для порушення зв'язку між підрозділами антитерористичної операції".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua