Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

П'ята колона на марші

Ігор Бурдяк | 13.12.2014 08:24

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Про те, як діяти українцям, особливо тим, котрі у "журналістській сотні" в умовах "гібридної віни"

П'ята колона на марші
"Президент Росії Володимир Путін назвав помилкою призупинення фінансування окупованих районів Донбасу, заявивши про намір переконати президента України Петра Порошенка переглянути таке рішення..."Навіть у найважчі дні і роки... ми ніколи не зменшували фінансування Чеченської Республіки, регулярно платили не тільки пенсії та допомоги, але навіть субсидії бюджету", – зазначив Путін.

П'ята колона реалізує політику Путіна (цитата з стенограми передачі "АНІ ВІЙНИ, АНІ МИРУ?" від 08 грудня 2014 року):

"Шуфрич: І ми маємо зараз зробити все, щоби, по-перше, встановити діалог з тими людьми, які мешкають зараз на Донбасі. І вони говорять, що вони є громадянами України. Я продовжую на російській мові, тому що, можливо, нас дехто на... в Донецьку і в Луганську почує. Мы подали в Конституционный суд обращение о признании неконституционными указов, которые сегодня не дают возможности выплачивать людям пенсии и получать их вклады на территориях, которые сегодня неподконтрольны украинским властям. Мы считаем, что людей в условиях суровой зимы: а зима, к сожалению, суровая – мы не имеем права подвергать риску с тем, что они останутся без денег. Если есть проблема с доставкой наличных денег – я уверен, что этот вопрос можно урегулировать... и чтобы те бандформирования, которые сегодня грабят инкассаторские машины, были нейтрализованы, и чтобы инкассаторские машины, которые перевозят национальную валюту, – а хочу подчеркнуть: ДНР и ЛНР не вышли из гривневой зоны – туда доставлялись. Люди имеют право получить деньги, чтобы купить себе еду, чтобы, в конце концов, купить себе дрова в дом... и чтобы в их печках было тепло. Сегодня мы надеемся, что Конституционный суд, понимая всю сложность этой проблемы, максимально быстро рассмотрит наше обращение. 49 народных депутатов Украины так, как мы это и обещали, сделали соответствующее обращение сразу после того, как мы вступили в наши депутатские полномочия депутатов Верховного Совета восьмого созыва. І безумовно, я зараз дуже стурбований окремими ініціативами..."

РФ під час російсько-чечнських війн продовжувала виплати в Чечні. Але ж Чечня не була окупованою територією. Вона заявила про свою незалежність від Росії. Припиняючи виплати, російське керівництво тим самим визнало б її незалежність (громадянами Чеченської республіки "Ічкерія"). Воно ж цього не хотіло. Ми ж, коли відмовляємося від виплат, визнаємо ДНР-ЛНР окупованими територіями (окупованими Росією територіями). Якщо ж ми здійснюємо там виплати, то це означає, що ми не визнаємо окупації (а ми повинні її визнати!). Більше того, ми повинні чітко показати: за територію, окупованою Росією відповідальність повинна нести Росія! Якщо ж Путін захоче окупувати ще частину української території (з боями, жертвами), і таки окупує ще частину, то після цього він повинен забезпечувати тих, хто живе на окупованих територіях: скільки окупує, стільки і буде платити. Україна ж не несе відповідальності за тимчасово окуповані агресором території. Це стосується і Донбасу, і Криму.Нікому ж в голову в Кремлі не приходила ідея виплачувати пенсії, мат. допомоги громадянам СРСР на тимчасово окупованих німцями територіях у 1941/44 роках.

Є, звичайно, особливість: офіційно війни з Росією у нас немає. Та всі прекрасно розуміють (чи повинні розуміти): українська територія і відповідальність там, де синьо-жовтий прапор.

Така, як на мене, позиція керівництва України. НМД міністерство інформації створене між іншим і для того, щоб ця позиція чітко була донесена і до українців, і до світу. Частина "незалежних ЗМІ" не розуміють, навіщо це міністерство. Якщо б вони якісно виконували свою роботу, то воно можливо не було б потрібне!

І ворожу позицію п'ятої колони, вільна діяльність якої пояснюється тим, що війна у нас "гібридна" теж міністерство буде чітко пояснювати, бо "вільні ЗМІ" до цього не цілком придатні.

Цитата з стенограми передачі "АНІ ВІЙНИ, АНІ МИРУ?" від 08 грудня 2014 року:

"Березовець:...Пане Несторе, я вам хочу задати запитання, але перед тим, як я задам, я хотів би, щоб ви відповіли на дуже коротке запитання. Чи ви згодні з твердженням, що так звані ДНР і ЛНР є терористичними організаціями, а що Російська Федерація є країною-агресором?

Шуфрич: Я відповім на ваше запитання дуже просто.

Березовець: Да, просто.

Шуфрич: Я не можу бути більшим католиком, ніж Папа Римський. Визначення щодо тієї... щодо причетності тієї та іншої організації до терористичної визнає суд, і це є його виключна компетенція. А сьогодні офіційний представник України сідає за стіл переговорів публічно і веде з ними переговори. Я не буду зараз підставляти представників влади, звинувачуючи їх у тому, що вони ведуть переговори з терористами. Вони прийняли рішення про ведення переговорів, і ми маємо виходити з цього. Щодо країни-агресора... У мене зворотне запитання. Скажіть, будь ласка: у країн-агресорів закуповують газ, закуповують вугілля, імпортують електроенергію? Я думаю, що я дав відповідь і на ваше друге запитання.

Березовець: Я зрозумів.

Куликов: Ольга Мусафірова.

Березовець: Ні. Я...

Куликов: Я перепрошую. Ви запитання поставили. Ольга Мусафірова...
"

Даремно Андрій Куликов не дав можливості Березовцю задати питання. На жаль, ми так і не дізналися, у чому була суть "провокації від Березовця". А ворогів треба виводити "на чисту воду". Це мало б бути одним із основним завданням таких шоу в умовах, коли Україна провадить неоголошену, але ж справжню війну.

Бо на такі "гачки" шуфричі ловлять і досвідчених політиків. Наприклад.

Анатолій Гриценко. Подвійних стандартів владі треба уникати:

"Генеральний прокурор Віталій Ярема назвав закупівлю Україною вугілля на території ДНР і ЛНР "фінасуванням тероризму" і нагадав, що за це передбачено кримінальну відповідальність. Згоден, підтримую.

Неясно інше, чому генпрокурор принагідно не згадав про закупівлю Україною того ж вугілля, а також газу, електроенергії та багатьох інших товарів у Росії – ворожій державі, яка є агресором, окупантом і спонсором тероризму в Україні? Хіба забув? Чи Президент не велів, бо сам так не вважає?

Державна політика України має бути логічною, послідовною і цілісною, без отаких подвійних стандартів. Тоді її розумітимуть і підтримуватимуть – і громадяни України, і наші зарубіжні партнери. Бо іноземцям, приміром, важко зрозуміти, чому українська влада від них постійно вимагає санкцій, уже третього рівня, в той час, коли сама Україна санкцій до Росії не застосовує.

Я цього теж не розумію, а Ви?
"

Я ж не розумію і Грценка, і Ярему. Шуфрича розумію. Він ворог України, і діє, як належить ворогу. Так, у нас війна не оголошена, військовий стан не запроваджений, війна гібридна, але справжня. І Україна має використовувати усі засоби для того, щоб у ній перемогти. У тому числі й те, що війна неоголошена.

Цитата з стенограми передачі "АНІ ВІЙНИ, АНІ МИРУ?" від 08 грудня 2014 року:

!Шуфрич:...до речі, щодо НАТО давайте теж будемо щирі і відверті. Щодо статусу союзника – давайте не втягувати Україну у протистояння демократів і республіканців у Сполучених Штатах Америки. 19-го вересня – українці це мають знати – Барак Обама, який ще 2 роки буде президентом Сполучених Штатів, дивлячись в очі президенту України: Петру Олексійовичу Порошенку, – відмовив йому у статусі особливого союзника. Враховуючи, що у Обами є протистояння із республіканцями, вони зараз накручують це питання, з'ясовуючи відносини із демократами... Так давайте ми будемо більш розумними. Є чітка позиція Німеччини, яка заявила: "Нема в України перспективи бути в НАТО". Тому ми маємо виходити із головного...

Березовець: Це була думка міністра Штайнмаєра, яка була потім спростована Могеріні
.

І тут ОБ чітко намагається реалізувати плани РФ: МЗС Росії вважає "огульним" схвалений обома палатами американського Конгресу закон "Про підтримку свободи в Україні"."

Подальші коментарі цієї конкретної ситуації, як на мене, зайві.

В дописі використана Стенограма передачі "АНІ ВІЙНИ, АНІ МИРУ?" від 08 грудня 2014 року

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua